Scheveningen’de bir yılbaşı 1987’nin son günü Hollanda’nın Rotterdam şehrindeyiz, doğal olarak yılbaşını güzel bir eğlence yerinde geçirme için araştırmalara daha birkaç gün...
Evlilik hazırlığında bu hatayı sakın yapmayın! Özlem Denizmen, evlilik hazırlığı yapan ve bunun için ihtiyaç kredisi başvurusu yapan Neriman Hanım'ın sorusunu cevapladı.
Borcunu 7 adımda kapat! Özlem Denizmen, üç kredi kartı bir de kredi borcu olan Meltem Hanım'ın "Tek yere borçlu olmak için ne yapmalıyım?" sorusunu cevapladı.
Finansal hayatımı düzeltmeye nereden başlamalıyım? Özlem Denizmen, finansal hayatını yoluna sokmak isteyen Esin'i '5 Finansal Arkadaş' ile tanıştırdı.
Doğal Afet Sigortaları Kurumu bu zararları karşılar Özlem Denizmen, DASK'ın yangın ve selden kaynaklanan zararları karşılayıp karşılamadığını öğrenmek isteyen Serdar'ın sorusunu...
Evim değerlendi, satıp faize mi yatırsam? Özlem Denizmen, değerlenen evini satıp parasını faize yatırmak isteyen İsmail Bey'in sorusunu yanıtladı.
Sizden gelenler: 'Yıllarca aldatılmışım meğer!' Okuyucularımızdan birisi başından geçen olayı bizimle paylaşmış. Sizden bu konuyla ilgili yorum ve tavsiyelerinizi bekliyoruz... Ben de yazmak...
BES mi, vadeli hesap mı? Özlem Denizmen, 'BES'e devam edeyim mi, yoksa paramı vadeliye mi yatırayım" diyen Hüseyin Bey'in sorusunu cevapladı.
Masraflar bitmiyor Özlem Denizmen, ailesine yeni bir üye katılan ve otomobil almak isteyen Hüseyin Bey'in sorusunu cevapladı.
'İki aydır eksideyim, nasıl kurtulurum?' Özlem Denizmen, iki aydır ekside olduğunu söyleyen Sabiha Hanım'ın sorusunu Posta Gazetesi'ndeki köşesinde yanıtladı.
Ev mi otomobil mi alsak? Özlem Denizmen, ‘Ev mi otomobil mi alsak?’ diye soran yeni evli çiftin sorusunu cevapladı.
'Bir miktar param var, ev mi alsam arsa mı? ‘Ev mi alsam, arsa mı?’ Özlem Denizmen, sizden gelen soruları yanıtladı. Hiçbir para konusu çözümsüz değildir.