Yönetilsin Bütçeler

Hayalle hedef arasındaki tek fark plandır. Hayallerine ulaşmak istiyorsan, ilk adım olarak paranı planlı yönetmen, bütçe yapıp, bu bütçe dahilinde yaşamayı öğrenmen gerekiyor. Buradan bütçe ve para yönetimine dair tüm konularda ihtiyacın olan doğru tüyoları alabilirsin...

Paramı Yönetebiliyorum projesi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Visa Türkiye ortaklığında, Türkiye’deki 27 bankanın desteği ile 2009 yılından bu yana devam etmektedir. Proje kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında gençlere, girişimcilere, çiftçilere ve mavi yaka çalışanlara bütçe yapabilme, finansal kavramları anlama ve hayatları boyunca karşılarına çıkacak olan finansal ürün ve hizmetleri doğru kullanma becerisi kazandırmak üzere eğitimler verilmektedir. Proje kapsamında ayrıca www.paramiyonetebiliyorum. net adresinden de online eğitimler sunulmaktadır.

Şimdiye kadar 81 ilde 2 binden fazla gönüllü genç eğitmen tarafından 1,2 milyon kişiye birebir Paramı Yönetebiliyorum eğitimi verilmiştir.

Proje hakkında detaylı bilgi almak ve online eğitimlere katılmak için: http://www.paramiyonetebiliyorum.net

Üye Ol