Hayalim Ülkeme Geri Dönmek

"Merhaba Özlem Hanım, ben yurt dışında yaşıyorum. Hayatta tek isteğim bir an önce ülkeme dönüp ailemle Türkiye de yaşamak, fakat bunun için yeterli maddi gücüm yok. Ben de Türkiye’den kredi çekmeyi düşündüm. Fakat bunun için yeterli bilgiye sahip değilim, acaba böyle bir olanak var mı? Teşekkürler. Ahmet" Merhaba Ahmet, Kaç yaşındasın?...

"Merhaba Özlem Hanım, ben yurt dışında yaşıyorum. Hayatta tek isteğim bir an önce ülkeme dönüp ailemle Türkiye de yaşamak, fakat bunun için yeterli maddi gücüm yok. Ben de Türkiye’den kredi çekmeyi düşündüm. Fakat bunun için yeterli bilgiye sahip değilim, acaba böyle bir olanak var mı? Teşekkürler. Ahmet"

Merhaba Ahmet, Kaç yaşındasın? Türkiye’den kredi çekip ne yapacaksın? İş mi kuracaksın? Ne iş yapıyorsun uzmanlığın hangi alanda? Kendine ait hiçbir bilgi yok. Burada çalışma şartlarını araştır ilk önce. Kredi almak çözüm değil. Kredinin geri ödemesi var. Hadi iş yeri açtın diyelim, hemen para kazanıp krediyi mi ödeyeceksin, giderlerini mi karşılayacaksın geçinecek misin?

Bunun yanında, Kosgeb de yeni girişimcilere eğitim veriyor. Eğitim sonunda yapmak istediğin proje kuruldan geçerse 27.000TL hibe ile 70.000 TL kredi alma imkânın oluyor. KOSGEB 0212 444 1 567 çağrı merkezinden ya da www.kosgeb.gov.tr internet adresinden bilgi alabilirsin. Girişim yolu çakıl taşlarıyla dolu, düşmemek için heyecan şart. Heyecanını kaybetmemeni dilerim. Gelişmeler konusunda senden bilgi bekliyorum Sevgi, sağlık ve para ile kal.
Etiketler Kredi KOSGEB
Yorumlar
Kalan Karakter 800