Bankalardan emeklilere borç transferi kredisi!

Yeni yılda ilk zamlı maaşlarını alan emekliler için bankalar kampanya düzenlemeye başladı. Emekli maaş promosyonlarına güncelleme yapan bankalar, emeklileri çekmek için 'borç transferi' kredisi uygulamasını başlattı. İşte emeklilerin borçlarını taşıyarak azaltma şartları...

Emeklilere yönelik düşük faizli kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Başka bankalara borçlu olan emekliler, ödedikleri taksitleri maaşlarını taşıyarak azaltabilecek.

Denizbank tarafından duyurulan yeni kredi kampanyasında tüm banka borçlarını ve emekli maaşını transfer edenlere taksitlerini küçülterek ödeme imkanı sunulacağı açıklandı.

Yüzde 1,48’den başlayan aylık faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullandırılacak kredi kampanyası kapsamında, kefil şartının aranmadığı duyuruldu.

Örneğin alınacak 10 bin TL'lik kredinin geri ödemesi ise 36 ay vadede aylık 464 TL taksit tutarı ile yapılacak.

Birikim yapmanız için ne gerekiyor? Birikim yapmanız için ne gerekiyor? Birikime sıfırdan başlayacaksanız, sağlam bir finansal gelecek inşaa etmeniz gerekir. Geçmişteki finansal hatalarınız yüzünden kendinizi suçlamayın. Bunun yerine, ilerlemeye ve finansal durumunuzu kontrol etmeye odaklanın.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800