Doğru Kıyafet ile Nasıl Zayıf Görünürsünüz?

Sağlıklı beslenme sürecindesiniz ancak ideal kilonuza gelene kadar zayıf mı görünmek istiyorsunuz? Doğru kıyafet seçimleriyle nasıl zayıf görünebilirsiniz, biliyor musunuz?

Tek Parça Kıyafetler Tercih Etmeyin

Tulum tarzı ya da düz kesim elbiseleri tercih etmemeye özen gösterin. Bunun yerine bedeninizin formuna uygun etek ya da bel kıvrımından aşağı genişleyen elbiseler tercih edin. 

Yüksek Bel Pantolonları Tercih Edin

Düşük bel pantolonlar bel çevrenizi daha kilolu gösterir. Bunlar yerine yüksek bel pantolonlar tercih edin. Yüksek bel bacak boyunuzu uzun gösterir ve daha ince bir görünüm kazanabilirsiniz.

Üst Giyimlerinizde Uzun Tercih Edin 

Kısa üst giyim tercih etmeniz göbeğinizi ortaya çıkarabilir. Bunun önüne geçmek için pantolonlarınızın üzerine uzun ürünler giymeyi tercih edin. 

Bol Seçimler Yapın

Bol ve düz kıyafetler tercih ederek göbeğinizi gizleyebilirsiniz. Üst bedeninizin alt bedeninize göre daha kilolu ise bu tarz kıyafetler fazla kiloları saklarken ince görünmenizi de sağlar.

Detaylardan Kaçının

Karın ve bel bölgesini ön plana çıkarabilecek olan tüm detaylardan kaçınmalısınız. Üzerinde çok fazla desen ve detay olan parçalar, göbek üstünde kemer kullanılması gereken kıyafetler sizi olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterebilir. Bunların olmasını engellemek için daha sade kıyafetler seçin.

Etiketler moda kişisel bakım
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store