Finansal hayatını Moneye ile yönet!

Moneye ile parayı akıllıca harcamak, finansal konularda faydalı bilgiyle donanmak ve finansal hedeflerinize ulaşmak çok kolay. Hadi siz de Moneye’lı olun!

Moneye kurucusu Özlem Denizmen, liderlik ettiği sosyal sorumluluk ve eğitim projeleriyle ülkemizde finansal okuryazarlığın ve kadının ekonomik güçlenmesine öncülük eden bir gönül elçisidir. Moneye, gücünü Özlem Denizmen’in tasarruf metodundan alır.

FİNANSAL HAYATINIZI GÜÇLENDİRİN

Veriler, 2022 yılının ilk altı ayında Moneye kullananların gelirlerine oranla yüzde 7 tasarruf ya da birikim yaptığını gösteriyor. 

BAMBAŞKA BİR DENEYİM SİZİ BEKLİYOR!

Size özel hazırlanan yolculuklara katılıp görevleri tamamlayarak puan kazanabilir ve hedefinize adım adım yaklaşabilirsiniz. 

MONEYE PARA UZMANI’NA SORUN 

Özlem Denizmen’le geliştirilen Moneye kişisel finans yöntemlerinde uzman Moneye Danışman ekibiyle, finansal planlamanızı yapabilir ve paranızın değerini korumak için size özel desteği hemen alabilirsiniz. 

Moneye Danışmanları şimdi bir telefon uzağınızda, tek yapmanız gereken Moneye’ı indirmek.

MONEYE PARA UZMANLARINA NELER SORABİLİRİM? 

Aklınıza takılan birikim, harcama, bütçe yönetimi, borç yönetimi, yatırım araçları ile ilgili finansal sorularınız hakkında Moneye Para Uzmanı ile görüşebilirsiniz. (Moneye Para Uzmanı, yatırım tavsiyesi vermez.)

Moneye Para Uzmanı’ndan destek alabileceğiniz konular: 

1. Bütçe: Gider yönetimi, faturalar, tasarruflu harcama tüyoları. 

2. Borç: Kredi yönetimi ve planlaması, kredi kartı.

3. Finansal hedefiniz için küçük adımlarla birikim planı.

4. Risk karakterinize uygun yatırım araçları hakkında bilgilenme. 

5. Aile içi para konuları. 

Hadi siz de bir tıkla Moneye'lı olun ve finansal iyilik hali yolculuğuna başlayın!

Bakan Varank’tan Moneye’a ziyaret Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’nin ilk yapay zeka bazlı ve ücretsiz tasarruf uygulaması Moneye'ı ziyaret etti.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store