Güvenlikleri İçin Büyük Paralar Ödeyen Ünlüler

Ünlüler hayatlarıyla birlikte gelen lükslerin tadını çıkarırken, güvenlik için de büyük harcamalar yapmak zorunda kalıyorlar. Gelin birlikte ünlülerin güvenliklerine ne kadar para harcadığına bir göz atalım.

1 8 Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, on sezon boyunca devam eden Friends'te oynadıktan sonra etraf onunla fotoğraf çektirmek veya imza almak isteyen hayranlarıyla dolup taşıyor. Ve o kendisinin zarar görmemesini sağlayan adamlar tarafından korunuyor. Living Alot’a göre, oyuncu güçlü güvenlik önlemine ayda 20.000 dolar harcıyor.

2 8 Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Hollywood'un en büyük yıldızlarından biri. Sürekli göz önünde olan aktris/şarkıcı, sıkı güvenlik korumasına ihtiyaç duyuyor. Lopez, eski polis veya eski asker olan korumaları işe alan bir ajans tarafından korunuyor. Ajans, kendisinin ve çocuklarının korunmasını sağlamak için her ay 42.000 dolar harcayan Lopez gibi en iyi ünlülerle özel olarak çalışıyor.

3 8 Rihanna

Son yıllarda Rihanna müzik kariyerini bırakıp, milyar dolarlık imparatorluk yaratan birinci sınıf bir iş kadını oldu. Rihanna, güvenliği için her yıl 500.000 dolar ödüyor. Şarkıcının korumalarıyla dostane ilişkiler içinde olduğu biliniyor.

4 8 David ve Victoria Beckham

Çift kendi güvenliklerinin yanı sıra dört çocuğu; Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper için koruma tutuyor. Çocuklar uzun yıllar ailenin bir parçası olan koruma Bobby Rich tarafından korunuyor. Çift, kendileri ve çocukları için en yüksek güvenliği sağlamak için yılda 1 milyon dolar harcıyor.

5 8 Kim Kardashian

En büyük ve en çok konuşulan ünlü soygunlarından biri, 2016 yılında Kim Kardashian ve çocuklarının Paris'teki evlerinde silah zoruyla tutulduğunda meydana geldi. Realite yıldızı, çocuklarını korumak için güvenliğin ne kadar önemli olduğunu ve olayın hayatını nasıl değiştirdiğini kamuoyuna açıkladı. Günde 100.000 dolardan fazla güvenlik için yılda 3.5 milyon dolar harcıyor.

6 8 Kylie Jenner

Jenner, cilt bakım markasını ve ürünlerini piyasaya sürdükten sonra milyar dolarlık bir markanın sahibi oldu. The Sun’da belirtildiği gibi Jenner güvenlik için ayda 400.000 dolar harcıyor. Korumaları da zarif görünümleriyle sosyal medyada çok konuşuluyor.

7 8 Angelina Jolie

Angelina Jolie, ünlü olmasının yanı sıra iyi bir anne. Altı bağımsız çocuk yetiştiren Jolie, onların güvende olmalarını sağlamak için 2 milyon dolar harcıyor. 

8 8 Beyonce ve Jay-Z

Çift, sürekli olarak halkın gözü önünde ve bir milyar doların üzerinde bir toplu net varlığa sahip. Jay-Z, özellikle Beyoncé'nin ve çocuklarının güvenliği için uğraşıyor. Çiftin zırhlı araçları ve 4 milyon dolara mal olan 24 saat güvenliği var.

Yorumlar
Kalan Karakter 800