2023 Antalya Hal Fiyatları - Bugünün Güncel Fiyatları

Antalya hal fiyatları listesi. 2023 Antalya hal fiyatları ne kadar? Antalya sebze hal fiyatları, Antalya meyve sebze hal fiyatları ne kadar? Bugünün güncel Antalya hal piyasası fiyatları...

Antalya Hal Fiyat Listesi 2023

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Toptancı Hali Komisyonu'nun günlük olarak yayınladığı verilerden yararlanarak hazırlanan Antalya Hal fiyatları 2023 güncel listesi, meyve ve sebze fiyatlarını kapsar ve bu liste, siz değerli ziyaretçilerimizin ilgisine sunulmuştur.

Antalya Toptancı Hali, ülkemizin en önemli meyve sebze hallerinden biridir ve günlük olarak değişen fiyat verilerine kolay ve hızlı bir şekilde sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ek olarak ülkemizin hemen hemen tüm bölgelerinde ki hal fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. 

Bizler, sizler için Antalya Hal fiyatları 2023 günlük listesini hazırladık. Hal fiyatları, ülkemizdeki birçok meyve ve sebzelerin gönderildiği yer olan Antalya için büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, Antalya Hal fiyat listesi günlük olarak güncellenmektedir ve sizlerin erişimine sunulmaktadır.

Antalya Hal fiyatları araması yaparak, birçok meyve ve sebzenin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlk olarak, temel ürünlerin fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, daha sonra ise meyve ve sebzelerin tüm fiyat detaylarına kolayca erişebilirsiniz.

Antalya Sebze Hal Fiyatları 2023

Ürün Ortalama Fiyat
Biber (Kapya) 24-34 TL
Biber Cin -
Kıl sivri biber -
Çarli biber 9-15 TL
Sivri biber 17-30 TL
Üç burun biber 22-30 TL 
Dolma biber 22-30 TL
Dereotu 4-6 TL
Domates 16-25 TL
Pembe Domates  18-28 TL
Domates Kokteyl 18-25 TL
Salatalık 13-21 TL
Silör 20-27 TL

                               

Antalya Meyve Hal Fiyatları 2023 

Ürün Ortalama Fiyat 
Ananas 55-65 TL
Avakado 22 -33 TL
Ayva 20-28 TL
Elma 28 -30 TL
Greyfurt -
Ahududu 60-80 TL
Lime Limon -
Muz (Yerli) 22-26 TL
Portakal 12-16 TL

Antalya Hal Piyasası Ne Durumda? 

Antalya Hal Piyasası, Antalya'da bulunan ve çiftçilerin ürünlerini satışa sunabilecekleri bir ticaret merkezidir. Bu piyasada, meyve ve sebze gibi tarım ürünleri çeşitli satıcılar tarafından alınıp satılmaktadır. Ürünlerin fiyatları ise günlük olarak piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir. Bu nedenle, piyasada alım satım yapacak kişilerin güncel fiyatları takip etmeleri önemlidir.

Ayrıca diğer Hal Fiyatlarına bakınız;

Kumluca Hal Fiyatları

Gazipaşa Hal Fiyatları

Serik Hal Fiyatları

Mersin Merkez Hal Fiyatları

Alanya Hal Fiyatları

İstanbul Hal Fiyatları

İzmir Hal Fiyatları

Ankara Hal Fiyatları

Tekeli Hal Fiyatları

Yorumlar
Kalan Karakter 800