2023 Serik Hal Fiyatları - Bugün Serik Hal Piyasası

Serik Hal Piyasası fiyatları hakkında detaylı bilgiler... Bugün Serik Hali'nde domates, biber, salatalık, fasülye ve patlıcan kaç TL? Tüm detaylarıyla 2023 Güncel Serik Hal Fiyat Listesi...

2023 Serik Hal Piyasası 

Serik Toptancı Hali, Antalya'nın Serik ilçesinde bulunmaktadır ve ülkemizin en önemli meyve sebze hallerinden biridir. Burada birçok çeşit meyve ve sebze gibi ürünler toptan olarak alınıp satılmaktadır. Serik Toptancı Hali Komisyoncular Derneği, burada faaliyet gösteren komisyoncuların bir araya gelerek oluşturdukları bir dernektir ve günlük olarak değişen fiyat bilgilerini takip ederek üyelerine ve halka duyuruyor. Halk da bu bilgileri kullanarak, en uygun fiyata ürünlerini temin etmektedir. Sitemiz ise, bu güncel fiyat bilgilerini takip ederek 2023 yılı Serik Hal fiyatları için hazırlanan tabloları güncellemekte ve kullanıcılarına sunmaktadır. Serik Hal Fiyatlarını günlük ve güncel olarak Para Durumu'ndan takip edebilirsiniz.

Serik Hal Fiyatları 

Domates Fiyatları 

Ürün  Fiyat
DOMATES 15.00₺
YUVARLAK DOMATES 17.00₺
KOKTEYL DOMATES  -

Biber Fiyatları 

Ürün Fiyat
ÇARLİ BİBER 15.00 ₺
ACI ÇARLİ -
SİVRİ BİBER 23.00 ₺
KIL SİVRİ BİBER -
KILÇIK SİVRİ 34,00 ₺
ÜÇBURUN KÖY BİBER 25,00 ₺
DOLMA BİBER 28.00 ₺
KAPYA BİBER 28.00 ₺
ŞİLİ KIRMIZI 32.00 ₺
ŞİLİ YEŞİL 30.00 ₺

Salatalık Fiyatları 

SALATALIK 17.00 ₺
SİLÖR 18.00 ₺

Patlıcan Fiyatları 

PATLICAN

17.00 ₺
PATLICAN TOMAK 19.00 ₺
OVAL PATLICAN 20.00 ₺

Kabak Fiyatları 

BEYAZ KABAK 27.00 ₺

Fasülye Fiyatları 

FASÜLYE 30.00 ₺

Serik'de Hal Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Her gün erken saatlerde Serik Toptancı Hali Komisyoncuları tarafından belirlenen fiyatlar, Antalya Serik Meyve ve Sebze Toptancı Hali'nde günlük olarak duyurulmaktadır. Bu fiyatlar, çeşitli meyve, sebze ve diğer ürünlerin toptan alım ve satım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Antalya Serik Hali Nerede? 

Evren Paşa, 5075. Sk. No:2, 07500 Serik/Antalya. 

Serik Halinde En Çok Bulunan Ürünler Nelerdir? 

Serik, Antalya'nın en önemli tarım ilçelerinden biridir ve en çok yetişen ürünleri arasında karpuz ve domates yer almaktadır. Özellikle örtü altı dediğimiz seralarda üretim yapılan ilçede, sera domatesleri yaz kış demeden yetiştirilerek hem ülke içinde tüketilmekte hem de dünya geneline ihraç edilmektedir. Biber çeşitleri de domatesin hemen ardından gelmektedir ve seralarda 16 farklı biber türü üretilerek piyasaya sunulmaktadır.

Söz konusu biber türleri arasında çarli biber, acı çarli biber, sivri biber, kıl sivri biber, kılçık sivri biber, üçburun biber, kapya biber, dolma biber, kırmızı şili biber, yeşil şili biber, macar çarli biber, macar dolma biber, jalepon biber, kampari biber, sarı kaliforniya biberi ve kırmızı kaliforniya biberi yer almaktadır. Ayrıca ilçede salatalık, kabak, fasulye, patlıcan gibi birçok sebze yetiştirilmekte, açık alanda ise buğday, mısır, soğan, pamuk ve yem bitkileri üretimi yapılmaktadır. Serik, meyvecilikte de oldukça önemli bir yere sahiptir ve zeytin, nar, narenciye, avokado, çilek ve ünlü Serik armudu gibi birçok meyve türü bu bölgede yetiştirilmektedir.

Ayrıca diğer Hal Fiyatlarına bakınız;

Kumluca Hal Fiyatları

Antalya Hal Fiyatları

Gazipaşa Hal Fiyatları

Mersin Merkez Hal Fiyatları

Alanya Hal Fiyatları

İstanbul Hal Fiyatları

İzmir Hal Fiyatları

Ankara Hal Fiyatları

Tekeli Hal Fiyatları

Yorumlar
Kalan Karakter 800