160 Milyon Dolar Serveti Olan Daniel Craig Çocuklarına Miras Bırakmayacak!

Rol aldığı James Bond filmi ile zirveye çıkan ünlü oyuncu Daniel Craig, 160 milyon dolar değerindeki mirasını çocuklarına bırakmayacağını açıkladı.

Para Durumu Para Durumu info@paradurumu.tv

Rol aldığı James Bond filmi ile zirveye çıkan ünlü oyuncu Daniel Craig, 160 milyon dolar değerindeki mirasını çocuklarına bırakmayacağını açıkladı.

53 yaşındaki Craig'in eski eşi Fiona Loudon ile evliliğinden Ella adında bir kızı, şimdiki eşi Rachel Weisz'dan da bir kızı bulunuyor. Daniel Craig, miras olayını tatsız bir şey olduğunu, gelecek kuşaklara yüksek miktarda para bırakmayı istemediğini dile getirdi. Ünlü oyuncu felsefesinin; paradan kurtulmak, ölmeden önce harcayıp bitirmek ya da bir yerlere bağışlamak olduğunu söyledi.

Geçen yıl da benzer bir açıklama yapan Daniel Craig, “Eski bir atasözü ‘Zengin ölürsen başarısız olmuşsundur’ der” ifadelerini kullanarak ünlü Amerikalı sanayici Andrew Carnegie’yi örnek gösterdi.

Ashton Kutcher ve Mila Kunis Çocuklarına 1 Kuruş Bile BırakmayacakAshton Kutcher ve Mila Kunis, çocuklarına miraslarından tek bir kuruş bile bırakmayı planlamadıklarını söyledi. İki çocukları olan çift, çocuklarının paranın değerini bilmesi için bu kararı aldıklarını ve miraslarını yardım kuruluşlarına bırakacaklarını açıkladı.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store