Ashton Kutcher ve Mila Kunis Çocuklarına 1 Kuruş Bile Bırakmayacak

Ashton Kutcher ve Mila Kunis, çocuklarına miraslarından tek bir kuruş bile bırakmayı planlamadıklarını söyledi. İki çocukları olan çift, çocuklarının paranın değerini bilmesi için bu kararı aldıklarını ve miraslarını yardım kuruluşlarına bırakacaklarını açıkladı.
Ashton Kutcher ve Mila Kunis Çocuklarına 1 Kuruş Bile Bırakmayacak

Wyatt Isabelle adlı bir kızı ve 2 yaşında Dimitri Portwood adında bir oğlu bulunan Ashton Kutcher, Dax Shepard'ın Armchair Expert adlı radyo programa konuk oldu.

"Çocuklarım ayrıcalıklı bir hayat yaşıyor ve bunu da bilmiyorlar. Gelecekte de bunun farkında olmayacaklar. Çünkü bildikleri tek yaşam şekli bu" diyen 41 yaşındaki oyuncu Kunis ile miraslarını yardım vakıflarına bağışlamayı planladıklarını söyledi.

Çocuklarının becerikli ve girişimci bir ruha sahip olmasını istediğini belirten Ashton Kutcher daha önce de ekonomik kaynakların kullanılması konusunda çocuklarına bazı şeyleri öğretmeye çalıştıklarını açıklamıştı.

Mila Kunis ise noel, yılbaşı gibi dönemlerde birbirlerine hediye almak yerine ihtiyacı olanlara yardım etmeyi alışkanlık haline getirdiklerini açıklamıştı.

Gösteri dünyasında sahip olduğu serveti çocuklarına aktarmayı planlamayan tek ünlü Kutcher ve Kunis değil. Simon Cowell, Bill Gates, Warren Buffet de benzer açıklamalarda bulunmuştu.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol