Video Galeri

Para Karakteri Serisi #6 Patron Para Durumu Kurucusu Özlem Denizmen'in "Para Karakteri Serisi"ni sizlerle buluşturuyoruz. Bugün ele alacağımız 6. karakter: Patron.
Her şey online iken AVM'ye gidenlerin motivasyonu ne? Özlem Denizmen, Para Durumu programının "Yuvarlak Masa" bölümünde Veri Teknolojileri Uzmanı Akan Abdula ile Alışveriş Merkezleri ve çevrimiçi...
Pratik bardak takımı Videodaki bardak takımı pratik şekilde toplanarak yerden tasarruf ediliyor.
Para Karakteri Serisi #5 Yaratıcı Artist Para Durumu Kurucusu Özlem Denizmen'in "Para Karakterleri Serisi"ni sizlerle buluşturuyoruz. Bugün ele alacağımız 5. karakter: Yaratıcı...
Para Karakteri Serisi #4 Fedakar Para Durumu Kurucusu Özlem Denizmen'in "Para Karakterleri Serisi"ni sizlerle buluşturuyoruz. Bugün ele alacağımız 4. karakter: Fedakar.
Dünyanın en büyük yüzen vinci Hyundai'nin 10000 isimli yüzen vinci devasa bir gemiyi dahi rahatlıkla kaldırabiliyor.
Neden AVM'ye gidiyoruz? Cevabı Özlem Denizmen ile Para Durumu'nda NTV'de yayınlanan Para Durumu'nda Özlem Denizmen’in konuğu Veri Teknolojileri Uzmanı Akan Abdula. Ayrıca finansal okuryazarlıkla ilgili merak...
Uçağa aksiyon kamerası takılırsa... Uçağa takılan aksiyon kamerası ile devasa aracın piste iniş aşaması böyle görüntülendi.
Özlem Denizmen ile Para Durumu her cuma NTV’de Finansal okuryazarlığımızı güçlendirmek ve paramızı en doğru şekilde yönetmek için Özlem Denizmen ile Para Durumu 12.30'da NTV'de!
Gençlerdeki marka merakı nasıl kontrol altına alınır? Özlem Denizmen programının ‘’Özlem’e Sor’’ bölümünde gençlerdeki marka merakının nasıl kontrol altına alınabileceği hakkında ipuçları veriyor....
Net varlık nedir, nasıl hesaplanır? Net varlık nedir, nasıl hesaplanır? Özlem Denizmen programının ‘’Merak Ettikleriniz’’ bölümünde açıklıyor.
Jonglörlüğe farklı açıdan bakış Bu jonglör, top çevirme hareketini kuş bakışı açısıyla kaydettiriyor ve ortaya bu güzel görüntüler çıkıyor.