50 TL Altına Alınabilecek Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Yılbaşı hediyesiyle sürpriz yapmak istediğiniz sevdikleriniz veya çalışma arkadaşlarınız için hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı hediye fikirleri derledik…

Yılbaşına sayılı günler kala etrafta bir hediye çılgınlığı yaşanıyor. Yakından tanıyıp, zevklerini bildiğimiz kişilere hediye seçerken zorluk yaşamayız ama ofislerde yapılan hediye çekilişlerinde bize kurada çıkan kişiye ne alacağımızı bilemeyiz.

Yılbaşı sezonu büyük küçük herkesin ruhuna dokunan yeni başlangıçları ve umudu simgeler. Yılın bu özel zamanına dair hediyelerle yeni yıl ruhunu yansıtan ve uygun fiyatlı hediyeler herkesin yüzünü güldürür.

2 7 Yılbaşı çorapları

Çoraplar her zaman sıkıcı olmak zorunda değil. Gelecek yılın sürprizli ve eğlenceli geçmesini temenni edenler için yılbaşı desenli çoraplar, figürlü ev patikleri kullanışlı ve son derece eğlenceli bir hediye alternatifi.

3 7 Ajanda

Eğer hediye alacağınız kişi yoğun bir iş temposuna sahipse veya düzenli bir insansa, yeni yıla dair işlerini planlayabileceği özel bir ajanda çok işlevsel ve şık bir hediye olabilir.

4 7 Takvim

Evet takvim! Hediye olarak takvim almak hiç aklımıza gelmez ama son zamanlarda kişiye özel üretilen ürünler oldukça ilgi çekici. İster masa takvimi, ister duvar takvimi olarak kullanabilen takvimlerin en güzel yanı hediye yaptıracağınız kişinin en güzel hatıralarını taşıyor olması.

5 7 French Press
French Press

Kahve severlere en güzel hediyelerden biri tabii ki French press.En pratik ve en leziz kahve demleme yöntemlerinden biri olan French press ev, ofis ve hatta seyahatlerde kullanmak için son derece uygun.

6 7 Şamdan

Yılbaşı ruhunu yansıtan hediyelerin başında küçük şamdanlar ve kokulu mumlar gelir. Modern tasarıma sahip şamdanlar sevdikleriniz için şık bir hediye alternatifi.

7 7 Aksesuar

Eğer etkileyici bir hediye almak istiyorsanız güzel bir aksesuar ilk tercihiniz olabilir. Zamansız ve modern parçalar bulabileceğiniz gibi, yılbaşı sezonuna uygun esprili tasarımlar bulmak da mümkün.

Yorumlar
Kalan Karakter 800