Çamaşır makinesine karabiber dökerseniz...

Bugüne kadar rengi solduğu için kaç kıyafeti yeniden almak zorunda kaldınız?

Kıyafetlerinizin renginin solmaması için birçok ürün elbette bulunuyor ancak, daha doğal ve hesaplı bir yöntem denemeye ne dersiniz?

Kıyafetlerinizi yıkamadan önce çamaşır makinesine koyacağınız bir çay kaşığı kadar karabiber kıyafetlerinizin solmasına engel olacak, renginin canlanmasını sağlayacaktır. Karabiber kıyafetlerinizde adeta bir koruyucu madde oluşturur. Ancak bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sıcaklığını mümkün olduğunda düşük olarak ayarlamaktır.

Şişe mantarlarıyla neler yapabilirsiniz?Şişe mantarlarını atmak yerine hem yaşamınızı kolaylaştırmakta hem de dekoratif olarak akıllıca kullanabilirsiniz.

 

Kıyafette zengin görünüm fiyata değil, doğru tercihe bağlı!Dünya kadar para harcayıp ucuzluktan almış gibi görünebilir ya da akıllıca alışveriş yapıp, son derece şık olabilirsiniz. Unutmayın; önemli olan fiyata göre değil, kaliteli seçim yapabilmek.

 

Etiketler pratik bilgiler
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store