Hangi Ünlü Oyuncu Artık Kıyafet Almayacak?

İklim değişikliği ve birçok konuda oldukça duyarlı olan dünyaca ünlü hangi oyuncu istikrarlı bir çevreci olmak adına bundan sonra kıyafet alışverişi yapmayacağını söyledi. Hangi Oscarlı yıldız artık kıyafet alışverişi yapmayacağını açıkladı?

İki Oscarlı sinema yıldızı Jane Fonda, oyunculuktaki başarısının ardından istikrarlı bir çevre aktivisti olduğunu da kanıtladı. 82 yaşındaki oyuncu, The Times’a verdiği röportajda bir daha asla kıyafet almayacağını açıkladı. Ünlü oyuncu daha önce artık saçlarını boyatmamaya karar verdiğini de açıklamıştı.

Fonda bu konuda “Neredeyse 83 yaşında oluyorum, nasıl bir zaman kaybı... Neden saçıma kimyasal koymaya devam ediyorum ki? Asla yeni bir kıyafet almayacağıma dair yeminimle uyumlu bir karar” diye konuştu.

Jane Fonda, reklam yüzü olduğu moda markası Gucci'yle anlaşmasına dair ne düşündüğü sorulduğunda şu cevabı verdi: "Eğer giysiler tamamen geri dönüştürülebilirse ve hepsi sürdürülebilir şeylerden yapılmışsa, o zaman onu destekleyeceğim."

Fonda, 92. Oscar Ödülleri törenine, eylemlerde giydiği ve sembol haline gelen kırmızı paltosuyla çıkmıştı. Monster-In-Law, 9 To 5 ve Julia filmleriyle tanınan Fonda, 1972’de Klute filmiyle, 1979’da da Coming Home ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazandı.

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store