Ekibine Pahalı Hediyeler Veren 6 Ünlü Kim?

Yıldızların ekiplerine verdiği pahalı ve düşünülmüş hediyelerin ne olduğunu merak ediyor musunuz? İşte ekibine pahalı hediyeler veren 6 ünlü:

1 6 Zendaya'dan Hisse Senetleri

Malcolm & Marie filminde başrol oyuncu olan 25 yaşındaki  Zendaya, filme katkıda bulunan ekip üyelerine filmdeki finansal hisseleri verdi. Film Netflix'e satıldıktan sonra mürettebat üyelerinin film için yapılan 30 milyon dolarlık ödemeden elde edilen gelirin bir kısmını alacakları bildirildi. Zendaya, filmin başarısında onların da katkısı olduğunu düşünürsek, kârın bir kısmını ekip üyelerine vermenin yapılacak doğru şey olduğuna inanıyor. Ekip üyeleri, filmin 30 milyon dolarlık fiyat etiketiyle birlikte 300.000 dolara eşit olan filmde % 1 hisse aldı.

2 6 Kardashian Ailesinden Rolex Saatler

Keeping Up With The Kardashian programı bitmeden önce Kardashian Ailesi 30 ekip üyesine rolex saat verdi. Rolex saatlerin her biri yaklaşık 300.000 dolar veya yaklaşık 10.000 doları tutarında. TMZ, gösterinin yıldızları Kim, Khloe, Kourtney ve Kris'in herkese saati verdiğini ve her ekip üyesine konuşmalarla teşekkür ettiğini bildirdi. 

3 6 Keanu Reeves'ten Özel Yazılı Rolex Saat

Keanu Reeves, Hollywood'un en güzel insanlarından biri olarak kabul ediliyor. Ve dublörlerine de pahalı hediyeler vermesi bunun başka bir kanıtı.  John Wick: Chapter 4 filmini çektikten kısa bir süre sonra dört dublörüne her saatinde dublörün adının yer aldığı özelleştirilmiş Rolex saatler verdi. Her saatin yaklaşık 10.000 dolara mal olduğu bildiriliyor. Saatler, film için Paris'te bir akşam yemeği partisinin kapanışı sırasında verildi. 

4 6 Harry Styles'tan Çiçekler ve Hediyeler

Harry Styles Olivia Wilde'ın yönettiği, Don't Worry Darling adlı psikolojik gerilimde başrol aldı. COVID 19 pandemisi nedeniyle çekimlere ara verildikten sonra başrol oyuncuları tatlı bir jestle ekibe teşekkürlerini ilettiler. 27 yaşındaki başrol oyuncuları Styles ve 25 yaşındaki Pugh, pandemi sırasında filmleri için yorulmadan çalışan ekibe çiçekler ve küçük hediyeler gönderdi. Ekipten biri tarafından yayınlanan fotoğrafta görüldüğü gibi, teşekkür yazısı, bazı kutulu hediyelerle birlikte çiçekler içeriyordu.

5 6 Oprah Winfrey’den Meyve Sıkacağı

Oprah Winfrey, ekiplerine olağanüstü hediyeler vermesiyle tanınır. Ve oyuncu kadrosunun her bir üyesine ve ekibine süslü bir meyve sıkacağı verdi. Meyve sıkacağının maliyeti yaklaşık 399 dolar. Bu hediyeleri gösteri için düzenlediği özel bir partide paylaştı.

6 6 Tom Cruise'dan Tatil Hediyeleri

Herkes tatil sezonunun tadını evlerinde çıkarırken, Mission Impossible’ın oyuncuları ve ekibi, filmi bitirmek için yoğun bir şekilde çalışıyordu. Bu yüzden Tom Cruise ve Pom Klementieff, çabalarını ve sıkı çalışmalarını takdir etmek için oyunculara ve ekibe tatil hediyeleri vermeye karar verdiler. Hediyenin ne olduğu belli değil, ancak oldukça pahalı ve görünüşe göre sadece 20 dolarlık Amazon hediye kartı değil.

Yorumlar
Kalan Karakter 800