Musk yerine aptal birini bulunca istifa edecek...

Elon Musk, istifa etmesi konusunda başlattığı anketin sonucuna uyacak. Ancak Musk, şirketin yöneticiliğini üstlenecek kadar "aptal" birini bulur bulmaz Twitter CEO'luğu görevinden istifa edeceğini açıkladı.

Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu işi üstlenecek kadar aptal birini bulur bulmaz CEO'luktan istifa edeceğim! Sonrasında sadece yazılım ve sunucu ekiplerini yöneteceğim." ifadesini kullandı.

ELON MUSK ANKET SONUCUNA ŞAŞIRDI MI!

Elon Musk, pazar günü Twitter'daki CEO'luk görevinden istifa edip etmeme konusunda bir anket başlatmış ve çıkan sonucu kabul edeceğini bildirmişti.

ELON MUSK ANKET SONUCUNU KABUL ETTİ

Musk'ın anketinde 17 milyon 500 binden fazla kişi oy kullanmıştı. Anket sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 57,5'i Musk'ın ayrılması, 42,5'i ise devam etmesi yönünde tercihini ortaya koymuştu.

ABD basınında ise Elon Musk'ın aktif olarak yeni bir Twitter CEO'su aradığına dair haberler çıkmıştı.

 

Elon Musk istifa ediyor!Elon Musk istifa ediyor!Ünlü ABD'li iş insanı Elon Musk, Twitter’daki CEO’luk görevinden istifa anketi başlattı ve çıkan sonucu uygulayacağını duyurdu. Anketten sonuçlarına göre, 'İstifa et' seçeneği oldukça önde gidiyor. Musk'ın sonuçlar kesinleştikten sonra Twitter CEO'luk görevini devretmesi olası.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800