Anneler Günü’nde Farklı ve Ucuz Hediye Fikirleri

Dünyanın en değerli varlıkları annelere adanmış bir gün olan Anneler Günü bu sene 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Peki annenize hem ekonomik hem de güzel bir hediye almanın bir yolu var mı? Bizce çok sayıda yolu var...

Bir çocuğu 9 ay karnında büyütmekten ibaret değil, bir ömür onunla yan yana olmayı da gerektiriyor annelik. Böylesine kutsal bir mucizeye sahip annelerin hatırlandığı bir gün olan Mayıs ayının ikinci Pazar gününde öncelikle tanıdığımız tüm anneleri kutlamayı unutmayalım. Hatta eğer mümkünse anne gibi gördüklerimizi de kutlayalım. Çünkü sevmek, sevilmek, kutlamak, insanları hatırlamak güzel şey.

Peki Ne Hediye Alabiliriz?

Öncelikle şunu bilmekte fayda var. Anneler Günü’nü özel kılan ilk değer: HATIRLANMAK. İnsan hatırlandığı zaman, sevildiğini hissettiği zaman mutlu oluyor. O yüzden hem annenizi hem de diğer sevdiklerinizi arayın vaktiniz olursa gidin ve ellerinden öpün.

Hediye için ise ilk akla gelen çiçek güzel bir seçenek. Buna ek olarak pahalı olmayan takılar, fular, eşarp, yazlık elbise, içinde ailenizin fotoğrafı bulunan çerçeve, ahşaptan yapılmış ona sevginizi anlatan eşyalar da uygun fiyatlı seçenekler.

 

Farklı Anneler Günü Hediyeleri

Ona daha anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız onun adına bağış yapıp ona bunun kutlama kartını verebilirsiniz. Anneniz adına hayır yapmış olmanız ona güzel duygular yaşatacaktır.

İsterseniz de onun adına bir ağaç ektirebilirsiniz. Bu da annenizi sevindirecektir.

Annenize BES yaptırmak da onun finansal olarak geleceğini garanti altına almak olacağından çok iyi bir fikir. Bütçenize göre bir ödeme rakamı belirlerseniz, siz hesabı açıp birkaç ayı ödeyebilir, sonrası için de annenizle konuşarak bir ödeme planı yapabilirsiniz. 10 yıl sonra anneniz gerekli şartları doldurduğunda emeklilik ikramiyesi alacak ve ihtiyacı olduğu dönemde birikmiş parası olacak. Ayrıca devlet de belli oranda katkı yaptığı için parası artmış da olacak, oldukça faydalı bir hediye. 

Param Yok Nasıl Hediye Alayım?

 Paranız yoksa hem tasarruf hem de birikim konusunda bize sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Hediye için bütçeniz yoksa da ona kendi ellerinizle yaptığınız bir hediye verebilirsiniz. Böyle bir yeteneğiniz yoksa da güzel bir kutlama ve ona sevgi dolu bir sarılma yine annenizi mutlu edecektir. 

Anneler hediyenin içeriğinden çok sizin onu kutlamanızla ilgilenirler, o yüzden bu güzel günde annelerinizi mutlu edin. 

Yorumlar
Kalan Karakter 800