Prens Harry ve Meghan Markle'ın Yeni Projesi Ne Olacak?

İngiliz Kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra kendi hayır kurumlarını kuran ve yeni projeleri merakla beklenen Prens Harry ve Meghan Markle hangi platformla anlaştı?

Ocak ayında kraliyet görevlerinden ayrılan ve Kaliforniya'ya taşınan Prens Harry ve Meghan Markle'ın, kendi hayır kurumları Archewell'den bağımsız olarak bir yapım şirketi kurduğu açıklandı ve böylece çift finansal özgürlüklerini ilan etmiş oldu. Şirket, Netflix'e özel belgesel, kısa dizi, film ve çocuk programları üretecek.

Ünlü çift bu konuda yaptığı açıklamada "Hayatlarımız, birey olarak ve çift olarak bize insan ruhunun gücünü anlamamızı sağladı: Cesaret, direnç ve bağ ihtiyacı. Odağımızda bilgi ve umut veren içerikler olacak. Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programları yapmak bizim için de önemli olacak. Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programlaması yapmak, doğru ve ilişkilendirilebilir bir bakış açısıyla güçlü hikaye anlatımı sunmak bizim için de önemli" diyerek Netflix ile çalışacak olmaktan memnuniyet duyduklarını ekledi.

Dünya çapında 193 milyon abonesi olan Netflix ile yapılan anlaşmanın Meghan Markle ve Prens Harry'e ne kadar para kazandıracağı açıklanmadı ancak Netflix'in yalnızca etkili insanlarla çalışmak için yüksek ücretler ödediği biliniyor ve bu anlaşmanın çifte 100 milyon dolardan fazla kazandıracağı tahmin ediliyor. 

Yorumlar
Kalan Karakter 800