"Bizimle Başaranlar - Melis İsen"

“Yatırım konusunda sayenizde artık kontrolü elime almak gibi bir hedefim var” Yatırım sepeti yapacak Sıcak ve içten cevabınız için çok teşekkür ederim.

“Yatırım konusunda sayenizde artık kontrolü elime almak gibi bir hedefim var”

Yatırım sepeti yapacak
Sıcak ve içten cevabınız için çok teşekkür ederim. Seyahat dönüşü yakalandığım gripten kurtulur kurtulmaz bankama koşuyorum, iyice sorup öğreniyorum, tavsiyeleriniz doğrultusunda bir sepet oluşturuyorum. Belki avantaj, belki de dezavantaj ama bir hedefim yok birikim yaparken. Oturduğum ev ailemin ve benim sorumlu olduğum kendimden başka kimse yok, yani uzun vadeli düşünebilirim yatırımlarımı. Bunca yıllık emeğimin eriyip gitmesinden bıktım ve artık bu kadar yoğun çalışıp yanlış para yönetimi yüzünden gelecekte sıkıntı içinde kalmak istemiyorum. Dolayısı ile sepet uzun vadeli ve söylediğiniz gibi biraz ondan biraz bundan olacak! İlişkimin son derece zayıf olduğu para ve yatırım konusunda sayenizde artık kontrolü elime almak gibi bir hedefim var. bakalım bu yaştan sonra öğrenci olmak nasıl bir şeymiş ;)) Tekrar tekrar teşekkürler, Sevgiler...

Not: 3 yıldır bireysel emeklilik hesabım var, ödemelerini 200 TL den 400 TL ye çıkardım son 2 ayda. Anlaşılan daha da yükseltmeliyim. Umarım 56 da 40 kadar güzel bir yaştır! ;)))

Melis İsen

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store