"1 Kuruşumu Bile Yerde Bırakmıyorum"

  Öğrendiklerimle bir ayda 61 kişinin hayatına dokundum. Para anlayışım değişti. Bütçe yapmaya devam ediyorum. 1 kuruşumu bile yerde bırakmıyorum. Artık müşterilerime sadece bireysel emekliliği değil, parayı da anlatıyorum.     Sevgili Özlem Denizmen,   Öncelikle sizinle birlikte program yapmak...

 

 • Öğrendiklerimle bir ayda 61 kişinin hayatına dokundum.

 • Para anlayışım değişti.

 • Bütçe yapmaya devam ediyorum.

 • 1 kuruşumu bile yerde bırakmıyorum.

 • Artık müşterilerime sadece bireysel emekliliği değil, parayı da anlatıyorum.

 •  
   
  Sevgili Özlem Denizmen,
   
  Öncelikle sizinle birlikte program yapmak müthiş bir keyifti. Kendimi televizyonda hep farklı bir biçimde hayal ederken; insanlara son derece faydalı, bilgili ve ekonomi konulu bir programda yer almak (bir turizm mezunu olarak) tarifsiz bir deneyimdi.

  “Bu ay 61 kişinin hayatına dokundum”
  Yakınlarımdan birçok eleştiri aldım. Pinti olduğumu söyleyenler, abartmışsın diyenler, seni evlendirdik enişte bakamıyor mu, para gönderelim diyenler ve tabii tebrik edip, yuvayı gerçekten de dişi kuş yaparmış diyenler. Beni en çok tebrik edenler ilgilendiriyor tabi ki. Bir de sizi tanımayanlar var tabii. Ne yazık ki çoğunlukta. Para aslında tüm dünyamız. Bu kadar faydalı bir programı sunan siz varken, magazin ağırlıklı program sunanları tanımaları ne büyük kayıp. Reklamınızı yapmaya devam ediyorum neyse ki. Tabii söz verdiğim gibi insanları tasarrufa yönlendirmeyi de. Bu ay 61 kişinin hayatına dokundum mesela.

  “Kazancımın değerini artık daha fazla biliyorum”
  Gerçekten hayatıma ne çok şey katmışsınız. Artık boş zamanlarımda sizi takip edip, makalelerinizi okuyorum. Sizinle birlikte "para anlayışım" değişti. 1 kuruşumu bile yerde bırakmıyorum. Bütçe yapmaya da devam ediyorum. Daha fazla efor sarf edip daha fazla prim almaya da. Kazancımın değerini artık daha fazla biliyorum. Artık müşterilerime sadece bireysel emekliliği değil, parayı da anlatıyorum. Bana çok şey öğrettiniz. Okullarda yürüttüğünüz "3 kumbara" kampanyasını sizden dinleme fırsatı yakalayan öğrenciler ne şanslı. Bize küçükken paranın değerini anlatan bir Özlem Ablamız olmadı, olsaydı her şey daha farklı olurdu ama hiçbir şey için geç değil. Bize kattığınız tüm değerler için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız. Dünya tasarruf gününüz kutlu olsun. Esen kalın.

  Sevcan Tuna
  Gelecek Planlama Uzmanı
  Yorumlar
  Kalan Karakter 800

  Moneye 7/24 Her An Seninle!

  Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

  Google Play App Store