Singapurlu Borsa Simsarı Nasıl Tesla’nın Gizli Milyarderi Oldu?

2019'da borsa simsarlığına başlayan Leo KoGuan, kimseye hissettirmeden Elon Musk'ın şirketindeki en büyük hisselerden birinin sahibi oldu.

2019'da borsa simsarlığına başlayan Leo KoGuan, kimseye hissettirmeden Elon Musk'ın şirketindeki en büyük hisselerden birinin sahibi oldu. Ve eğer KoGuan elindeki hisseleri Eylül ayında attığı tek bir şaşırtıcı tweet'le açıklamasaydı dünya bunun farkında olmayacaktı.

KoGuan, varlıklarının 7 milyar doların üzerine çıktığını açıklamadan önce “Elon'un büyük misyonuna inanıyorum," diye tweet attı. Bu varlığın değeri şüpheciler için gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Ancak Bloomberg News'e sağlanan ve güvenilir kaynaklar tarafından onaylanan banka kayıtları, KoGuan’ın Eylül ayı sonunda 6.31 milyon değerinde Tesla hissesine sahip olduğunu gösteriyor.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CVuHinasvsZ/

Ünlü Miyarderden Büyük Bağış! Milyarder Charlie Munger, California Üniversitesi, Santa Barbara'ya 200 milyon dolar bağışladı.

 

 

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store