20 Dolarla 1 Gecede Dünyanın En Zengini Oldu!

ABD'de 20 dolarlık kripto para alan öğrenci, parasının 1,2 trilyon dolara yükseldiğini gördü. Bir gecedeki kazancını çekmek isteyen kripto trilyoneri beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Christopher Williamson, dünyanın en zengini Jeff Bezos'tan 6 kat daha zengin hale gelmişti.

ABD'de 20 dolarlık kripto para alan öğrenci, parasının 1,2 trilyon dolara yükseldiğini gördü. Bir gecedeki kazancını çekmek isteyen kripto trilyoneri beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Christopher Williamson, dünyanın en zengini Jeff Bezos'tan 6 kat daha zengin hale gelmişti.

Ntv’nin haberine göre, Christopher Williamson adındaki bir hemşirelik öğrencisi ABD’nin Georgia eyaletinde yaşıyordu. Williamson da birçok akranı gibi piyasaya yeni çıkmış bir kripto para birimine 20 dolarlık yatırım yaptı.

Rocket Bunny adındaki dijital paraya yatırım yapan genç adam sabah uyandığında hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıyaydı.

Williamson’ın 20 dolarlık yatırımı 1,2 trilyon dolara yükselmiş gözüküyordu. Parasının değeri tam olarak 60 milyar kat yükselen genç adam hayatının şokunu yaşadı.

Fakat hayali kırsa sürdü!
Dünyanın ilk kripto trilyoneri de olan Christopher Williamson, hemen parasını taşımak istedi. Ancak genç adamın hevesi kursağında kaldı. Hemşirelik öğrencisi aslında zengin olmadığını sistemsel bir hata nedeniyle bakiyesinin yüksek gözüktüğünü öğrendi.

Şirketten yapılan açıklamada hata kabul edildi ve Christopher Williamson’ın bakiyesinin düzeltileceği belirtildi.

Öte yandan Christopher Williamson tarafından yapılan son açıklamada hatanın devam ettiği ve bakiyesinin 168 trilyon dolara yükseldiği belirtildi.

Elon Musk’ın En İyi Yatırımları Neler?Elon Musk, Tesla'nın CEO'su ve kurucu ortağı ve SpaceX'in CEO'su ve baş tasarımcısıdır. İşte Tony Stark lakaplı Elon Musk’ın en iyi yatırımları:

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store