Güçlü performans ve şık tasarım bir arada: Vivo T2 Pro tanıtıldı

Vivo'nun son modeli, Vivo T2 Pro, güçlü performansla dikkat çekiyor. İşte özellikleri ve fiyatı...

Ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Vivo, sektörde önemli bir paya sahip olmayı başarmıştır. Özellikle orta ve üst segment modelleri ile dikkat çekmektedir. Şirket, yükselen grafiğini sürdürmeyi hedefleyerek orta sınıfa hitap eden iddialı bir modelle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Vivo'nun son modeli, Vivo T2 Pro, MediaTek'in 4nm işlemci teknolojisi Dimensity 7200 ile güçlendirilmiş olarak tanıtıldı. Lansmandan önce şirket, cihazın bazı özelliklerini paylaşmıştı. Cihazın işlemcisi, MediaTek'in ilk 4nm işlemcisi olan Dimensity 7200'dir ve bu güçlü işlemciyle Vivo T2 Pro sahne alıyor. 

Güçlü performans ve şık tasarım bir arada: Vivo T2 Pro tanıtıldı resim: 0

İki farklı depolama seçeneği

Cihazın ön panelinde 120 Hz yenileme hızına sahip, 1.300 nit maksimum parlaklık ve 10 bit renk derinliği sunan kavisli bir 6,78 inç AMOLED ekran bulunmaktadır. 8 GB RAM'e sahip model, kullanıcılara 128GB ve 256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği sunmaktadır.

Arka panelde, 4K kayıt yapabilen OIS destekli 64 Megapiksel ana kamera ve 2 Megapiksel derinlik sensörü dizilimi bulunmaktadır. Ön tarafta ise nokta şeklinde tasarlanmış 16 Megapiksel özçekim kamerası yer almaktadır.

Vivo T2 Pro, 66W hızlı şarj desteği sunan 4.600 mAh batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Ayrıca, IP52 dayanıklılık derecesine sahip bu model, Ay Siyahı ve Kumul Altını olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Cihazın başlangıç satış fiyatı ise 265 dolar olarak belirlenmiştir.

Yorumlar
Kalan Karakter 800