Mayıs'ta Türkiye'de Denize Girilebilecek Yerler

Yazın erken gelmesiyle birlikte Türkiye'de mayıs ayında denize girilebilecek yerlerde merak ediliyor. Gelin hep birlikte mayıs ayında denize girebileceğiniz yerlere bakalım.

1 4 Kaş - Alanya
Kaş - Alanya

Havaların ilk olarak ısındığı yerlerden biri olan Akdeniz deniz tatilini erken yapmak isteyenler için ideal. Özellikle yabancı turistler tarafından Alanya, Kaş çevresi tercih ediliyor. Biliyorsunuz buralar temmuz ayında daha sıcak oluyor.

2 4 Arsuz

Daha önce belki duymamış olabilirsiniz ama tatilciler tarafından tercih edilen Arsuz, Akdeniz'in en güzel koylarından biri. Gün batımını keyifle izleyebileceğiniz Arsuz'da turistik gezi de yapabilirsiniz.

3 4 Fethiye
Fethiye

Paraşüt tutkunları tarafından tercih edilen Fethiye'de yeşille mavinin muazzam uyumunu görünce kendinizi buradan alamayacaksınız. Tarihi yollarıyla meşhur olan Fethiye'yi havadan izleyerek kendinize eşsiz bir manzara sunabilirsiniz.

4 4 Bodrum
Bodrum

Yaz deyince akla gelen yerlerden biri de Bodrum. Masmavi denizi beyaz evleriyle her dönem kendine bir alıcı bulan Bodrum'da sezon açıldı bile. Yazın oldukça kalabalık olan Bodrum şimdilik sakin durumda. Keşif yapabileceğiniz Bodrum'da rahat nefes alabilirsiniz.

Yorumlar
Kalan Karakter 800