Yeni Normalle Çocukların Harçlık Alışkanlıkları Değişti mi?

Yeni normal ile birlikte eski alışkanlıklarımızı bırakıp yenilerine yer açarken finansal okuryazarlık konusunun bir kez daha önemini anlıyoruz.

Yeni normal ile birlikte eski alışkanlıklarımızı bırakıp yenilerine yer açarken finansal okuryazarlık konusunun bir kez daha önemini anlıyoruz. Çocukken edinilen harçlık yönetimi bilgisi; ilerleyen zamanda kişinin mutluluğunu ve sağlığını belirlemede büyük rol oynuyor. Görüyorsunuz yarının ne getireceği belli olmuyor. Bu nedenle de finansal okuryazarlık konusunun önemini çocuklara öğretebilmek, bu konularla ilgili fark yaratabilmek hepimizin başlıca görevi haline geliyor.

Finansal Okuryazarlık Girişimcisi, Moneye ve Para Durumu Kurucusu Özlem Denizmen'den çocuklarda finansal okuryazarlık adımlarının nasıl olması gerektiğini öğrenmek isterseniz, yazının devamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.  

Güçlü Kadın, Güçlü TürkiyeFinansal Okuryazarlık Girişimcisi Özlem Denizmen bugünkü Posta Gazetesi köşesini KADIN'lara ayırdı! İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için tavsiyeleri:

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store