Hepimizin en az bir kez duyduğu anne sözleri!

Anneler hangi milletten olursa olsun bazı cümleleri hep aynı...

SİZİN ANNENİZ DE MUTLAKA SÖYLEMİŞTİR

Özellikle çocuklarını düşündükleri o anaç cümleleri hiç değişmiyor. Hepimizin en az bir kez duyduğu anne sözlerine bakınca yüksek ihtimalle benim annem de söylüyor diyeceksiniz.

2 6 SAÇLARIN ISLAK DIŞARI ÇIKMA
SAÇLARIN ISLAK DIŞARI ÇIKMA

Annelere göre tüm hastalıkların kökeninde yatan temel neden saçlar ıslakken dışarı çıkmak. Haklı olduğu yanlar var, siz siz olun saçları kurutmayı ihmal etmeyin.

3 6 TERLİ TERLİ SU İÇME
TERLİ TERLİ SU İÇME

Güzel güzel oynadınız eve döndünüz. Hava da öyle sıcak ki canınız su içmek istedi. Ama o da ne anneniz diyor ki ‘terli terli su içme’. Anneler boşuna konuşmaz. Daha önceden onu dinlememişseniz, terli su içince hasta olduğunuz aklınıza gelir hemen. Annenizi dinleyin, havluyla terinizi silin, biraz dinlenin, sonra için suyunuzu.

4 6 BABANA ÇEKECEĞİNE BİRAZ DA ANNENE ÇEKSEYDİN
BABANA ÇEKECEĞİNE BİRAZ DA ANNENE ÇEKSEYDİN

Evi dağıttığınız anda ya da onun dilediği gibi giyinmediğinizde annenizden ilk duyacağınız sözlerden birisi bu. Annenizi mutlu etmek için etrafı biraz toplasanız ya da onun seveceği bir iki kıyafet alsanız yeterli.

5 6 SANA SEVGİLİMİ YOK EVLADIM, KENDİSİ KAYBETTİ
SANA SEVGİLİMİ YOK EVLADIM, KENDİSİ KAYBETTİ

Şimdi böyle diyen anneye ne demeli de sevginizi göstermeli? Senin çocuğu olduğu için öyle şanslı ki bu evladın bir tek senin sevgin yeter anne demeli ve onu mutlu edecek bir hediye almalı.

Sizden de sözler bekliyoruz...

Sizlerin de farklı anne sözleriniz var ise bize gönderebilirsiniz. Anne sözlerini birlikte çoğaltalım. 

info@paradurumu.com

Sağlık, sevgi ve para ile kalın.

Yorumlar
Kalan Karakter 800