Keanu Reeves Matrix 4’ten Kaç Para Kazanacak?

Keanu Reeves, Matrix’in merakla beklenen dördüncü filmi Matrix Resurrections’taki rolünden yaklaşık 12-14 milyon dolar para kazandı. Ancak filmden elde edeceği kazanç burada bitmiyor!

Keanu Reeves, Matrix’in merakla beklenen dördüncü filmi Matrix Resurrections’taki rolünden yaklaşık 12-14 milyon dolar para kazandı. Ancak filmden elde edeceği kazanç burada bitmiyor!

Keanu Reeves'in Matrix 4 için aldığı ücret, 2021'in en çok kazanan yıldızları hakkında yayınlanan yeni bir rapor sayesinde açığa çıktı. Geçen yıl Bill & Ted Face the Music'teki performansının ardından Reeves, The Matrix'e doğru yaptığı zaman yolculuğu ile eski çok sevilen karakterlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Filmle ilgili çok az detay ortaya çıktı, ancak Reeves'e Carrie-Ann Moss ve Jada Pinkett Smith gibi eski oyuncular da katılacak. Matrix 4 ayrıca Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff ve Neil Patrick Harris gibi etkileyici bir yeni oyuncu kadrosuyla da ses getiriyor.

Matrix 4'ün bu yılın aralık ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Matrix 4 ayrıca, sinemalarda gösterime girdikleri gün HBO Max'te vizyona girecek olan 2021 Warner Bros filmleri arasında yer alıyor ve bu da Reeves'in nasıl ödeme alacağını değiştiriyor.

Ağustos ayında Variety, Hollywood'un 2021’de en çok kazanan oyuncularını listeleyen bir rapor yayınladı. Liste, The Matrix 4 için Reeves'in toplam 12 milyon-14 milyon dolar arasında kazandığını söylüyor. Ayrıca Reeves, film yayınlandıktan sonra filmden çekim sonrası kazanç sağlama hakkına da sahip. Bu kesinlikle etkileyici bir toplam ücret, ancak öngörülen 1 numaralı aktöre yaklaşmıyor: Netflix'teki Knives Out devam filmleri için 100 milyon dolardan fazla kazanması beklenen Daniel Craig.

Gişe yıldızı kavramı her geçen gün popülerliğini kaybetse de Reeves'in özel satış hakları söz konusu olduğunda listede üst sıralara çıkacağı gerçeği inkâr edilemez. Film yıldızı olmaktan aldığı güç John Wick'i inşa etmeye yardımcı oldu ve Keanu’suz bir Matrix filmi hayal etmek imkânsız. Aynı zamanda, yayın tarihi sonrası ödemeler de Reeves’in daha da fazla kazanmasını sağlayacak.

 

Bize Harika Finansal Dersler Öğreten 5 Hollywood Filmi Para kazanmayı ve yönetmeyi öğrenmek, birçok kişinin ilgisini çeken bir konu. Eğer çarpıcı finansal dersler arayışındaysanız, birkaç film izlemek, önemli finansal tavsiyeler verebilir. İşte size finansal dersler sunacak beş filmden oluşan listemiz:

 

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store