Hollywood’un Efsane Kült Filmi Evde Tek Başına’daki Ev Airbnb'den Kiralık!

Evde Tek Başına hayranları artık yılbaşı gecesini filmin geçtiği ikonik evde geçirerek çocukluk hayallerini gerçekleştirebilecek.

Evde Tek Başına hayranları artık yılbaşı gecesini filmin geçtiği ikonik evde geçirerek çocukluk hayallerini gerçekleştirebilecek.

1990 yılının bu Noel klasiğinde McCallister ailesinin yaşadığı ev, Airbnb'de yalnızca bir geceliğine kiraya sunuldu.

Chicago bölgesinde yer alan ev, 7 Aralık'tan itibaren 25 $ (18£) karşılığında rezerve edilebilecek.

Başvurusu başarıyla sonuçlanan şanslı kişiler 12 Aralık'ta bir gece bu ikonik evde konaklayabilecekler. Rezervasyon için misafir sayısı limiti ise dört.

Gişe rekorları kıran ünlü filmde Macaulay Culkin, Kevin McCallister rolündeydi.

Misafirler ise eve vardıklarında Kevin’ın abisi Buzz'ı oynayan Devin Ratray tarafından karşılanacak.

Filmde, kardeşi Kevin’a zorbalık yapan Buzz basın açıklamasında, "Beni uysal biri olarak hatırlamıyor olabilirsiniz" dedi ve sözlerine devam etti:

"Ama artık büyüdüm ve bu tatil sezonunda ailemin evini, hatta pizzamı bile seninle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Yalnızca, bu sefer lütfen tarantulam Axl'ı serbest bırakmamaya dikkat et."

Evdeki diğer eğlenceli şakalar ve detaylar arasında ne mi var? Bubi tuzakları, tıraş losyonu, bakar bakmaz çığlık atmak için bir ayna ve 90'ların abur cuburları…

 

Kaynak: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-59502515

 

İş Dünyasında Kadınlar Sesini Ne Kadar Duyuruyor? Kadınların iş dünyasında güveni artıyor mu? Özlem Denizmen programının ‘’Yuvarlak Masa’’ bölümünde TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut’a soruyor.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store