Konut Kredilerinde 0.98 Oranlı Kampanya

Ziraat Bankası'ndan aylık % 0,98 oran ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 bin TL’ye kadar konut kredisi... Nasıl kullanılır, hangi konut firmalarında geçerli? İşte tüm detaylar...

Konut satışlarında faiz yüksekliğinden dolayı bir süredir durgunluk yaşanıyordu. 300 bin liralık konut kredisinin 10 yılda dönüşü 820 bine kadar çıkıyordu ve böyle olunca kimse konut kredisi çekip ev almıyordu.

Ziraat Bankası çok sayıda konut firması ile anlaşarak oranı 1'in altına 0.98'e çekti. Hem de 120 ay vade seçeneği de var. 750 bin liraya kadar konut kredisi kullanabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası'ndan yapılan Konut Kredisi duyurusu:

Ziraat Bankası olarak ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonomimizin lokomotifi konumunda olan konut/inşaat sektörüne yönelik uzun yıllardır etkin finansal çözümler sunmaktayız.

Bankamız; bugüne kadar öncü olarak konut sektörüne sunduğu çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, hem Bankamız ile kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmalarımızın hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.

Uygulama kapsamına; hali hazırda Bankamızla aktif olarak kredili çalışmakta olan konut üreticilerinden katkı paylı konut kredisi satışına ilişkin anlaşma yapılanlar alınmıştır.

Bu firmalardan bitmiş birinci el ve henüz tamamlanmamış, inşaatı devam etmekte olan konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 Bin TL’ye kadar konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.*

*500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,98 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,5844’tür.

Anlaşmalı firmaların listesi için tıklayınız.

Başka hangi bankalardan anlaşmalı konut kredisi alınabiliyor?

Halkbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım ve Vakıf Bank

Etiketler 0.98 konut kredisi
Yorumlar
Kalan Karakter 800