Yemeğe Neden Daha Fazlasını Ödeyesiniz ki?

Dışarıda yemek yemeyi gerek sosyalleşme gerek lezzetli tatlar deneme açısından herkesin sevdiği gerçeğini göz ardı edemeyiz.

Ama bunun bütçemizi sarsmasına da izin veremeyiz.

Hem keyifle dışarıda yemek yemek hem de bunun bütçemiz üzerinde negatif bir etkisi olmaması için yapılacak olan ise çok basit; kampanyaları takip etmek.

Hatta dışarıda yenilen yemeğin bütçemizde aldığı yeri göz önüne alacak olursak, kampanya, indirim ve fırsatları son derece dikkatle izlememiz gerektiğini söyleyebiliriz.

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY sizi sürekli kampanya, fırsat takip etme derdinden kurtarıyor! GastroClub ile birlikte TROY logolu kartlara özel 75’ten fazla restoranda indirim fırsatını sizin için tek bir çatı altında topladı. Tek yapmanız gereken GastroClub uygulamasını indirip, TROY kartınızı kullanarak ücretsiz promosyonlu üyelik kaydını yapmak! Daha sonrasında TROY ile Türkiye’nin en geniş restoran ağı GastroClub’ın portföyünden sizin için seçilen 75’ten fazla seçkin restoranda her zaman indirimli ağırlanma ayrıcalığına sahip olacaksınız! 

Hayatınıza lezzet katacak TROY logolu kartlara indirimli GastroClub restoranları hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Kalan Karakter 800