Kylie Jenner Kızına Ne Kadara Çanta Aldı?

Milyarder Kylie Jenner'ın kızına aldığı hediye neden sosyal medyada tepki topladı? Kylie Jenner'ın kızına aldığı çantanın değeri ne kadar?

ABD'de televizyonda yayınlanan Keeping Up with the Kardashians programla ünlenen ve kurduğu kozmetik firmasıyla büyük bir servet edinen Kylie Jenner, kızı için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Sosyal medya hesabında 2 yaşındaki kızının okula başladığını duyuran Kylie Jenner, kızı Stormi’nin görüntülerini paylaştı. Bu görüntülerde küçük Stormi'nin sırtındaki Hermès marka çanta ve kulağındaki elmas küpeler sosyal medya takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Kylie Jenner'ın kızına okul hediyesi olarak aldığı çantanın 12 bin dolar (93 bin TL) değerinde olması, sosyal medyada oldukça tepki topladı. 

FORBES Açıkladı, Dünyanın En Genç Milyarderi: Kylie JennerForbes dergisinin her yıl merakla beklenen dünyanın en zenginleri listesi açıklandı.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store