BİM'e kablosuz dikey şarjlı süpürge geliyor: Kaçırmak istemeyeceksiniz!

Yeni yayınlanan katalog içerisinde BİM'e kablosuz dikey şarjlı süpürgenin de olacağı yer alıyor. Ev ihtiyaçları arasında süpürge olanlar ise fiyatını ve geleceği tarihi merak ediyor.

Güncelleme:

Zincir marketlerden birisi olan BİM, aktüel ürünleri ile uygun fiyatlı ürün temin etmeye devam ediyor. Bir evin olmazsa olmazı süpürgeler de temizlik konusunda son derece kurtarıcı oluyor. Eski tip ve büyük olan süpürgeler hayatı kolaylaştırmak yerine çoğu zaman zorlaştırıyor.

Bu sebeple yeni bir süpürge arayışına giren kişilerde bütçesini sarsmayacak türde bir modeli arıyor. Bir süpürge arayışında olan kişiler için müjdeli haber BİM aktüel ürünleri içerisinde yer alıyor. İşte, BİM'e gelecek süpürge detayları...

BİM'e kablosuz dikey süpürge geliyor

BİM, 29 Eylül tarihli yayınladığı kataloğu içerisinde çeşitli ürünlerin görselini ve bilgisini paylaştı. Katalog içerisinde en çok merak edilen ürünlerden birisi ise süpürge. BİM'e gelecek olan süpürge kablosuz dikey şarjlı olma özelliğini taşıyor. Aktüel ürün katalog listesinde yer alan ürünle alakalı özellikler ve fiyat bilgisi de bulunuyor.

Dikey şarjlı elektrikli süpürgenin fiyatı ise 4 bin 299 TL. Bu özelliklere uygun olan süpürgeyi bulmak ise günümüzde son derece zorlaşıyor. Dolayısıyla BİM'e oldukça uygun bir şekilde gelen süpürgeyi kaçırmak istemeyenlerin sayısı ise son derece fazla. İşte BİM'e gelecek olan kablosuz dikey şarjlı süpürgenin özellikleri...

BİM'e kablosuz dikey şarjlı süpürge geliyor: Kaçırmak istemeyeceksiniz! resim: 0

Dikey şarjlı elektrikli süpürgelerin özellikleri neler?

Dikey şarjlı elektrikli süpürgelerin özelliklerinden birisi de hafif ve taşınabilir olmasıdır. Bunun beraberinde temizlenecek olan yüzeylere çok daha kolay bir şekilde erişim sağlanmasının dışında hafif olma özelliği de taşır. Herhangi bir kablosu bulunmadığı için hareket açısından herhangi bir kısıtlama sağlamayarak özgür çalışma imkanı verir.

Bünyesinde bulundurduğu filtreleme sistemleri ile toz ve alerjenleri filtreler. Dar alanlara kolay bir şekilde ulaşılabildiği için kullanım açısından idealdir. İçerisinde farklı temizlik başlıkları bulundurduğu için çeşitli zemin tipleri üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Koltuk altları, dolap altları ve masa altlarına kolay bir şekilde girilebildiği için bir zorluk yaşatmaz.

Yorumlar
Kalan Karakter 800