Kült Dizi Sex And The City’den Alınabilecek Para Dersleri

Sex And The City dizisinden alınabilecek en iyi para dersi ne? Diziye göre, finansal iyilik hali için finansal vizyonun ve bunu inşa edebilmek için ulaşılabilir hedeflerinin mi olması gerekiyor?

 "Gelecek umutla değil, planla güzelleşir. Ve planlamak için hedeflere ihtiyacımız var.” Jim Rohn

"New Yorklu kadınlar her yıl geçmişi geride bırakıp geleceğe umutla bakıyorlar... Bu moda haftası olarak biliniyor."

Dizide Carrie karakterini canlandıran Sarah Jessica Parker’ın herhangi finansal planı yoktu. Her şey modaya uygun ve “yaşam sevinci” ile dolu görünse de gerçek şu ki, eğer bir finansal planımız yoksa, asla havalı olmayan ve Sex And The City'nin göz alıcı yaşam tarzından uzak bir finansal noktaya ulaşacağız.

Hayat, değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirmek ve değiştiremeyeceğimiz şeyler için de bizi dirençli kılmakla ilgili. Gerçek şu ki, yanlış para tercihleri yüzünden finansal olarak mücadele etmek zorunda olmanın şık bir tarafı yok. Zamansız zarafet, finansal olarak kendinden emin ve güçlü olmaktan gelir. Seçimlerimiz olduğunu ve hayatın bizi şaşırtabileceğini bilmekten, hedeflerimize ulaşmak ve finansal vizyonumuzu oluşturmak için çalışırken sağlam para alışkanlıkları ve destekleyici finansal yapılar oluşturduğumuz için kendi eksenimiz etrafında dönebilmekten ve esnek olabilmekten...

Prens Andrew'un Milyonluk Kredisi Kim Tarafından Ödendi?Prens Andrew'un 1,5 milyon sterlinlik ödemesi kim tarafından yapıldı? İşte haberin detayları:

 

 

Etiketler Sex And The City
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store