Özgüvenli kadınlar hangi özelliklere sahiptir? 

Özgüvenli olmak neleri farklı yapmanızı sağlar? Bakış açınızı nasıl değiştirir? Özgüvenli kadınlar hangi özellikleri ile ön plana çıkarlar? 

KENDİLERİNİ OLDUĞU GİBİ SEVERLER

Özgüvenli kadınlar kendilerini tanırlar. Kendilerini olduğu gibi severler ve fiziksel, duygusal anlamda kaygı içinde olmazlar. Kendilerini kusurlarını, güzelliklerini yani her hallerini sever ve kabul ederler. 

'HAYIR' DEMESİNİ BİLİRLER

'Hayır' kendi başına cümledir ve özgüven sahibi kadınlar iş ve özel hayatlarında gerekli durumlarda kullanmaktan çekinmezler. Düşüncelerini samimiyetle ve dürüstçe ifade ederler. 

DENLER, ANLAR VE DERS ÇIKARIR

Başkalarının fikirlerini dinlemek için yeterince özgüven sahibidirler. Dinler, anlar ve ders çıkarırlar. Olumsuz geri bildirimleri kişisel olarak algılamaz, onu bir ders olarak kabul ederler. Herkesten ilham alabilirler.

BAŞKALARINDAN YARDIM İSTER

Kendi yetkinlikleri, becerileri dışında gelişen durumlar için başkalarından yardım isterler. Bir mentordan, bir rehberden yardım alır ve bunu geliştirici olarak görürler.

BAŞKALARINA YARDIMA HAZIRDIR

Kendine güvenen kadınlar başkalarının yükselişini takdir ederler. Başkalarının mutluluğu ile mutlu olurlar ve onlar için her zaman yardıma hazırdırlar.

İşte girişimciyi başarısızlığa götüren hatalarİşte girişimciyi başarısızlığa götüren hatalarYeni bir iş kurma hedefiyle çıktığınız yolda, karşılaşacağınız zorluklar ve yapacağınız hatalar hüsranla sonuçlanabilir. İyi bir girişimci olmak için önce neler yapılması gerektiğine karar vermek gerekir. İşte girişimcilerin başarısızlığının altında yatan nedenler…

 

Etiketler Kadın Başarı
Yorumlar
Kalan Karakter 800