Sıcaktan bunalan tatilciler için özel rotalar

Enuygun.com, yaz aylarında serinlik arayan ve doğanın kucağında dinlenmek isteyen tatilseverler için özel rotaları paylaşıyor.

Güncelleme:

Enuygun.com, serinlik arayan ve doğasever tatilciler için rotalar oluşturdu. Doğal güzellikleriyle ünlü olan Abant, tatilcilere yazın serin havası ve muhteşem gölüyle huzurlu ve sıcaklardan kurtulabilecekleri bir tatil sunuyor. Abant'ta bungalovlar, doğa otelleri, göl manzaralı odalar ile eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Trabzon- Uzungöl

Sessiz ve huzurlu bir doğa tatili arayanlar için Uzungöl, Karadeniz'in gözde rotalarından biri olarak belirtiliyor.

Yemyeşil doğası, serin havası ve şelaleleriyle ünlü Uzungöl'de yer alan butik oteller, tatilcilere kendilerini doğanın ortasında hissettiriyor.

Rize-Ayder Yaylası

Enuygun.com tarafından önerilen bir diğer tatil noktası. Eşsiz doğal güzelliklere sahip Ayder Yaylası, yazın sıcaklarından kaçmak isteyen tatilciler için doğru bir adres olarak öne çıkarılıyor. Sıcak su kaynakları, yayla evleri ve doğa otelleriyle tatilcilere huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Sıcaktan bunalan tatilciler için özel rotalar  resim: 0

 Palandöken

Palandöken'in dağ otelleri ve yaz sporları yapma imkanı ile tatilcilerin doğanın tadını çıkartabilecekleri bir tatil rotası olarak öneriyor.

Bolu-Kartalkaya

Yazın bile sıcaklığın düşmediği Kartalkaya'da, dağ otelleri ve doğa aktiviteleriyle dolu doğa ile iç içe bir tatil yapılabiliyor.

Sıcaktan bunalan tatilciler için özel rotalar  resim: 1

Karadeniz bungalovları

Karadeniz'in serin yaylalarını keşfetmek ve bölgenin doğal güzelliklerini yaşamak için Karadeniz'e tur seçenekleri de mevcut. Bu kapsamda Enuygun.com, Trabzon, Rize, Artvin gibi şehirleri kapsayan bir rota ile tatilcilere eşsiz bir doğa deneyimi sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enuygun Otel Geliştirme Müdürü Ferhat Uyanık, yaz sıcaklarından bunalan kişilerin bungalov otellere yöneldiğini belirterek, 'Sıcaktan uzaklaşmak isteyen herkesin ilk tercihi doğa otelleri ve bungalovlar oluyor. Bunda bungalovların konumlandıkları noktalar itibarıyla daha serin yerlerde olmasının etkisi büyük. Özellikle yaylada konumlanmış Karadeniz bungalovları yaz mevsiminin parlayan yıldızlarından. Yaz mevsiminde deniz tatili yapmaktansa doğanın kucağında serin bir tatil yapmak isteyenler için doğa otellerinin günlük fiyatları ortalama 1.500 TL.' ifadelerini kullandı.

Etiketler karadeniz sıcak
Yorumlar
Kalan Karakter 800