Keyifli Bir Cuma Akşamına Var mısınız?

Birçok kişinin hafta boyunca beklediği gün geldi ve evet bugün cuma. Haydi bu cuma akşamı evinizde hem keyifli hem de tasarruflu neler yapabileceğinize bakalım. 

Film Gecesi

Uzun süredir izlemeyi planladığınız filmlerden bir tane seçip yanına bir fincan soğuk kahve ile keyifli bir akşam geçirmeye ne dersiniz?

Sadece Müzik

Tüm haftanın yorgunluğunu atabilmeniz adına size motivasyon veren ve aynı zamanda dinlendiren bir müzik listesi oluşturun. Cuma akşamınızı sadece müzik ve dans ile geçirebilirsiniz. 

Online Parti

Evde geçirilen sürede birçok kişi sevdikleri ile görüntülü konuşma alışkanlığına sahip oldu. Gelin normalleşme döneminde de bu alışkanlıktan vazgeçmeyin, rutin görüşmelerinize devam edin. Hadi hemen bu görüşmeyi organize etmeye başlayın...

Hiç Yapmadığınız Bir Yemeği Deneyin

Cuma akşamı sizin için deneyim akşamı olsun. Sevdiğiniz yemekleri veya ilgi duyduğunuz bambaşka bir kültürün mutfağından yemek yapmayı deneyin ve bunu sizin için keyifli bir aktiviteye dönüştürün. Kendi ziyafet sofranızı kurun...

Bakım Gecesi 

Kendinize vakit ayırmaya ne dersiniz? Güzel bir banyo ve daha sonrasında yüz maskesi yaptığınız, kremler ve nemlendiriciler ile cildinizi şımarttığınız bir bakım gecesi yapmak sizi keyifli bir hafta sonuna hazırlar.

Ulaşım masrafı olmadan veya herhangi bir harcama yapmadan da deneyim kazanmak ve eğlenmek mümkün...

Yorumlar
Kalan Karakter 800