Nasıl İkinci Kez Milyoner Oldu?

Milyoner olmak için ne lazım? Piyango vurunca milyoner olunur mu? Peki, bir piyango insana kaç kere vurur?

ABD'deki piyangoda çıkma ihtimalinin son derece az olduğu loto ikramiyelerini ikinci kez kazanarak tarihe geçti. Michigan eyaletinde yaşayan Mark Clark 3 yıl aradan sonra ikinci kez 4 milyon dolarlık piyangoyu kazandı. Clark, "Tek seferde milyonlar kazanacağınızı düşünmezken bunun iki kez olacağını asla düşünmüyorsunuz" dedi.

"Tam olarak ne hissettiğimi kelimelere dökmek zor" diye konuşan 50 yaşındaki Clark 3 yıl önce benzin istasyonundan aldığı bir biletten de 4 milyon dolar kazanmıştı. Babasının kendisine 10 yıl önce verdiği madeni parayla bileti kazıdığını söyleyen Clark, “Bazı sağlık nedenlerinden dolayı yaklaşık bir yıl önce onu kaybettik. Bu paranın bunu kazanmamı sağladığını düşünüyorum” şeklinde konuştu. Eski sessiz hayatına geri döneceğini belirten Clark, "Babam ve ben hep birlikte balık tutuyorduk ve harika anılarına sahiptik, piyangoyu kazanmam da balık tutmaya, oğlum ve ailemle zaman geçirmeme yardımcı olacak” dedi.

Piyangodan Para Çıkanlar...

1. Küpü akarken doldurun, para her daim güldür güldür akmaz.
2. Bilmediğiniz işe girmeyin.
3. Yatırım yapın. Hisse, emlak, yeni iş... Bunu yaparken eş dost tavsiyesiyle değil, bankacınızdan bilgi alarak hareket edin.
4. Hukuki anlamda size yol gösterecek bir avukatınız olsun.
5. Eski dostlarınızı kaybetmeyin...

Etiketler piyango milyoner
Yorumlar
Kalan Karakter 800