Jeff Bezos: Uzayda Yaşam Başlayacak, İnsanlar Dünya’ya Tatile Gidecekler!

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos’tan ilginç açıklamalar geldi. Bezos, yakın bir gelecekte uzayda yaşam başlayacağını ve insanların Dünya'ya sadece tatil için gideceğini ifade etti.

Haberler.com’un haberine göre; Dünyanın en zengin iş insanlarının geleceğe dair sözleri dünya kamuoyunda gündem yaratmaya devam ediyor. Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in korona salgını ve aşıyla ilgili söylemlerinin ardından bu kez de Amazon'un kurucusu Jeff Bezos’tan çarpıcı sözler geldi. Bezos, yakın bir gelecekte insanların uzayda doğacağını iddia etti.

"Dünya'yı Ziyaret Edecekler"

Harvard Business Review baş editörü Adi Ignatius'un ev sahipliğinde DC'deki 2021 Ignatius Forumu'nun bir parçası olarak Washington Katedrali'nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Bezos, "Yüzyıllar boyunca birçok insan uzayda doğacak, burası onların ilk evi olacak. Bu kolonilerde doğacaklar, bu kolonilerde yaşayacaklar, sonra da sizin Yellowstone Ulusal Parkı'nı ziyaret ettiğiniz gibi Dünya'yı ziyaret edecekler" dedi.

 

Amazon’un Kurucusu Jeff Bezos İklim Zirvesi’nde Doğayı Onarmak için Ne Sözü Verdi? Jeff Bezos COP26 İklim Zirvesi’nde doğayı onarmak için ne sözü verdi? İşte haberin detayları:

 

Etiketler Jeff Bezos Uzay
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store