Bebek bezi almanın en hesaplı yolları!

Bebek bezlerinin maliyetleri ebeveynleri oldukça zorluyor. Ancak iyi haber şu ki, bu maliyet en aza indirilebilir. İşte bebek bezlerinden tasarruf etmenin en iyi yollarından bazıları.

1 7 Uygun fiyatlı markalar kullanın

Ebeveyn olarak, bebeğiniz için hangi bebek bezi markasının en iyi sonucu verdiğini bilirsiniz. Ancak daha uygun fiyatlı markaları da denemekte fayda var. Uygun fiyat sunan birkaç yüksek kaliteli bebek bezi markası bulabilirsiniz.

2 7 Baby shower'ınızda bebek bezi isteyin

Bebek bezleri baby shower partisine getirilecek bir hediye gibi durmayabilir. Ama kesinlikle o bezi kullanırsınız…

Çekinmeden arkadaşlarınıza çocuk bezi istediğinizi söyleyin. Birkaç farklı beden seçmek iyi bir fikir olur. Bebekler çok hızlı büyür. 

3 7 İndirimleri takip edin

İndirimli alışveriş yapmak, aylık bebek bezi maliyetini azaltabilir. Çocuk bezleri, pahalı ürünlerdir. Ve en iyi indirimleri nerede bulacağınızı bilmeniz gerekir. Büyük markaların çekilişlerine kaydolabilirsiniz.  Biraz instagram hesaplarında gezinin, bakalım neler yapıyorlar…

4 7 Toplu olarak satın alın

Çocuk bezini toplu olarak satın almak paradan tasarruf etmenin bir başka yollarından biridir. Büyük alışverişler yaptığınızda bebek bezlerini bebek bezi başına daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

5 7 İhtiyacınız kadar alın

Toplu olarak satın almak, aylık çocuk bezi maliyetini düşürebilir. Bununla birlikte, toplu satın almanın dezavantajı, bebeğinizin paketi bitmeden büyümesi ve bezlerin küçülmesi olur.

Elinizde yanlış boyutta çok fazla bebek bezi olduğundan endişelenmemek için tek seferde yalnızca birkaç hafta boyunca ihtiyacınız olanı satın almayı düşünün. Bebeğiniz büyüdükçe, tam olarak ihtiyaç duydukları boyutu elde edebilirsiniz.

6 7 Bebek bezi boyutlarını başkalarıyla değiştirin

Belirli bir boyutta çok fazla bebek beziniz varsa, bölgenizdeki diğer annelerle bebek bezi değiştirmek akıllıca bir hareket olabilir. Değişim herkesin parasını kurtaracak. Ayrıca, evinizi darmadağın eden yanlış boyutta fazla çocuk bezi olmayacak.

7 7 Yeniden kullanılabilir bebek bezlerini deneyin

Yeniden kullanılabilir çocuk bezleri daha ekonomik ve çevre dostu bir çözüm sunar. Bu fikirden vazgeçmeden önce bez bebek bezlerinin olanaklarını keşfetmek için bir dakikanızı ayırın. Bu tek seçim, aylık ortalama çocuk bezi maliyetinizi azaltabilir ve bütçeniz için gerçek fayda sağlayabilir.

Bebeğiniz büyüdükçe, geçireceği bebek bezlerinin sayısı inanılmaz görünebilir. Ancak bazı bilinçli alışveriş stratejileriyle bu maliyeti mümkün olduğunca düşük tutabilirsiniz.

Yorumlar
Kalan Karakter 800