1000 Yatırımlar Holding borsada işlem görmeye başladı

1000 Yatırımlar Holding AŞ, yaklaşık 3 milyon yatırımcıya ulaşan başarılı bir halka arz gerçekleştirerek, Borsa İstanbul'da "BINHO" koduyla işlem görmeye başladı.

Sektörde önde gelen yatırım işletme şirketleri arasında yer alan 1000 Yatırımlar Holding AŞ, geniş portföyünde Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri, GO Sharing B.V., Meta Mobilite Enerji AŞ, Algoritma Donanım ve Yazılım AŞ, Altay Yenilenebilir Enerji Üretim ve Depolama AŞ gibi yatırımları barındırıyor. 

Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreniyle birlikte gerçekleşen halka arzı, Borsa İstanbul AŞ Genel Müdürü Korkmaz Ergun, 1000 Yatırımlar Holding AŞ CEO'su Kadir Can Abdik ve diğer yöneticilerin katılımıyla kutlandı. Şirket, "BINHO" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı.

3 milyon yatırımcı

1000 Yatırımlar Holding CEO’su Kadir Can Abdik ise şirketin kuruluşundan bu yana sürdürülebilir, teknolojik ve yenilikçi çözümler sunma ilkesini benimsediğini ifade etti. Abdik, halka arz sürecini 3 milyon yatırımcıya ulaşarak başarılı bir şekilde tamamladıklarını ve elde ettikleri geliri gelecek yatırımlarında kullanmayı planladıklarını vurguladı.

A1 Capital Genel Müdürü Mehmet Serkan Esenpak ise 1000 Yatırımlar Holding’in halka arzını liderlik etmekten gurur duyduklarını belirterek, yatırımcılarının yanında olmayı önemsediklerini ve şirketin büyüme potansiyeline olan güçlü talebi vurguladı.

Sonuç olarak, 1000 Yatırımlar Holding’in başarılı halka arzının ardından, şirketin büyüme hedeflerini gerçekleştirmesi ve yatırımlarını çeşitlendirmesi beklenmektedir.
 
 
 

Yorumlar
Kalan Karakter 800