Başarı Hikayesi: 15 Sene Sonra...

Sizden gelen başarı hikayelerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Leyla'nın birikim hikayesi!

Normalde para biriktirmenin önemini fazla düşünmemiştim ki karşıma siz çıktınız. O yüzden çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Deneyimli, finansal kaynaklı bilgi akışı programlarınız ve POSTA Gazetesi yazılarınızla eksiklerimi görmemi sağladınız. Paranın değerini anladım, hatta uygulamanız Moneye’yi telefonuma yükleyince çok net gördüm. Bence insan istediği zaman para biriktirebilir ve kendine de harcayabilir, yeter ki istesin… 

15 seneye yakın elime ne geçtiyse hepsini harcayıp ve hiç biriktirmemiştim ama bu pişmanlıktan kurtulabileceğimi sayenizde anladım. Herkese tavsiyem; elinize geçen paranın bir kısmını anında ayırıp geri kalanı ihtiyaçlarınıza göre kullanın... Biriktirmek çok güzel gücünüze güç katıyorsunuz. En azından kimseden bir şey beklemiyorsunuz. Hayatınızı umutlu geçirin ve kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Özlem Abla size bana kattığınız her şey için teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Leyla/ 34/ Antalya

Anne kız evde yaptıklarını satmaya başladı, inanılmaz başarı sağladıEvde yapılan böreklerle girişimci olunmaz sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store