Finansal sırlarını bu kitaplarda açıklıyorlar

Warren Buffet ve Burton G. Malkiel gibi deneyimli yatırımcılar finansal sırlarını bu kitaplarda açıklıyor.

1 3 The Essays of Warren Buffet (Warren Buffet'ın Denemeleri)

Tüm zamanların en başarılı iş insanlarından biri olan Berkshire Hathaway'in başkanı ve CEO'su Warren Buffet, yatırım dünyasının en etkili isimlerinden biri. Bu kitap, Warren Buffet'ın makalelerinden oluşup, servet yönetiminden yatırım stratejisine kadar pek çok konuyu içeriyor. Borsaya yatırım yapmayı düşündüyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, The Essays of Warren Buffet kitabı atılım yapmak için ihtiyacınız olanı size verecek.

2 3 Borsada Rastgele Seyir

Yatırım dünyası düşündüğünüzden çok daha zorlayıcı olabilir. Ancak terminoloji ve yatırım stratejisi hakkında biraz bilgi sahibi olmak kısa sürede size para kazandırmaya başlayabilir. Burton G. Malkiel’in Borsada Rastgele Seyir kitabı yatırım konusunda son derece bilgilendirici. Kitap, borsanın kaosunda nasıl yol alacağınızı ve profesyonel kişileri kendi oyunlarında nasıl alt edeceğinizi yöntemlerini sunuyor. Ayrıca yazar finans alanında yaşanan sıkıntılara da ışık tutuyor.

3 3 Borsada Tek Başına

Peter Lynch, Borsada Tek Başına adlı kitabında, okuyucularına borsada para kazanmanın yollarını anlatıyor. Ayrıca genel olarak Amerikan borsası hakkında da birkaç fikir edinebilirsiniz. Siz siz olun bu kitabı okumadan borsaya girmeyin.

Yorumlar
Kalan Karakter 800