Faceapp, 10 Günde 1 Milyon Dolar Kazandı

Forbes’un verilerine göre 9-19 Temmuz tarihleri arasında Wireless Lab şirketi, FaceApp uygulaması üzerinden 1 milyon dolar ciro elde etti.
Faceapp, 10 Günde 1 Milyon Dolar Kazandı

Bu gelir firmanın günümüze dek elde ettiği toplam gelirin yaklaşık yüzde 10’una tekabül ediyor.

Toplamda 6.5 milyon kez indirilen uygulama, Android kullanıcıları tarafından Apple kullanıcılarına nazaran iki kat daha fazla rağbet gördü.

Uygulamayı üreten şirketin kurucusu Yaroslav Gonçarov, Forbes raporu ile ilgili yorum yapmayı reddetti.

Yüklenen fotoğrafların çoğu siliniyor

Şirket yetkileri geçen hafta şirket politikaları gereği kullanıcıların hiçbir verilerinin üçüncü kişilere satılmadığının ve paylaşılmadığının altını çizerek, hiçbir kullanıcının verisinin Rusya’ya iletilmediğini belirterek şu açıklamayı yapmıştı: “Yüklenen fotoğrafların çoğu, yüklendiği tarihten itibaren 48 saat içerisinde sunucularımızdan siliniyor. Kullanıcılar tarafından gelen verilerin silinmesi taleplerini ise kabul ediyoruz. Destek ekibimiz şu an oldukça yoğun olsa da bu taleplere öncelik gösteriyoruz.”

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
  • cemalettin yıldız CRYPTOROBO dolandıcılığını duymadım ama.Ben başka bir şekilde dolandırılmak üzere iken kılpayı kurtuldum.Rahmı Koç un röpörtajından sonra bende cyrptorobo ya üya olmak istedim olamadım.Hemen sayfanınaltında beliren logoya kaydoldum.Meğer cryptorobo sayfasına pusuya yatmış dolandırıcılarmış.Anlar anlamaz paramı geri çektim.Para çekmem o kadar kolay olmadı ancak çekebildim.Ne yazıkkı dolandırcı çok dikkatlı olmak lazım...
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol