BKM Express ile Migros’larda Kart ya da Nakit Taşımadan Sadece Cep Telefonu ile Alışveriş Dönemi

Market alışverişi teknolojiyle buluşuyor. Artık BKM Express kullanıcıları tüm Migros ve Macrocenter’larda cep telefonlarıyla ödeme yapabiliyor.
BKM Express ile Migros’larda Kart ya da Nakit Taşımadan Sadece Cep Telefonu ile Alışveriş Dönemi

Alışveriş listenizi hazırladınız, Migros’a gittiniz, alışverişinizi yaptınız ve sıra geldi ödeme yapmaya. Fakat kasaya geldiğinizde fark ettiniz ki cüzdanı evde unutmuşsunuz ya da cüzdanınızı çıkarıp kart veya parayla uğraşmak istemiyorsunuz. Eskiden olsa bunlar problem olabilirdi ama artık BKM Express ve Migros iş birliğiyle market alışverişinde yeni bir dönem başlıyor.

BKM Express uygulaması kullanıcıları Türkiye’de 81 ildeki 8 bin kasada; yani Migros, Mjet, Migros Toptan Mağazaları, 5M ve Macrocenter’larda, kart ya da nakit paraya ihtiyaç duymaksızın cep telefonlarıyla ödeme yapabilecekler.

BKM Express ile Migros Kasalarında Nasıl Ödeme Yapılır?

BKM Ekspress uygulamasındaki Migros Kasa Ödemesi menüsüne tıklayın ve alışverişinize özel olarak üretilen kodu kasiyere okutun. Evet, hepsi bu kadar. Cüzdan ya da kart taşımaksızın alışveriş işte bu kadar kolay! 

60 Liralık Alışverişe 10 Lira Money Puan Hediye 

BKM Express ile Migros iş birliğinde gerçekleşen bu yenilikle  12-26 Nisan tarihleri arasında tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında Money Club Kart ile 60 TL üzeri alışveriş yapan ve ödemesini BKM Express uygulaması üzerinden gerçekleştiren Migros müşterileri 10 Money Puan kazanıyor.

Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express ile Migros’un birlikte başlattığı bu ödeme deneyimi, alışveriş alışkanlıklarını bambaşka bir noktaya taşıyacak.

BKM Express uygulamasını hemen indirmek için tıklayın...

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol