Geleceğini Düşünen Güçlü Kadınların Sigortası

Kadına Değer Sigortasını duymuş muydunuz? Kadın kanserlerine karşı koruyan ve yanınızda olan bir sigorta.

Hayatta karşılaşılan tüm durumlara bir adım önde başlamak isteyenler, bugünden yarınını düşünüyor ve önlemini alıyor.

Kadına Değer Sigortası, kadın tehlikeli hastalıklarından (Göğüs Kanseri, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim İçi Kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüplerdeki kanserler, Vagina/Vulva Tümörleri) herhangi birine yakalanılması durumunda sigortalının kendisine, vefat ya da tam /daimi sakatlık (maluliyet) oluşması halinde ise ailesine tazminat ödemesi yaparak finansal destek sağlıyor.

Kullanım Şartları:

Sigorta süresi 1 yıldır.
Sigortaya giriş yaşı 18 – 50 yaş arasıdır.
Sigortanın kapsamındaki kanser türleri şu şekildedir: Göğüs Kanseri, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim İçi Kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüplerdeki kanserler, Vajina/Vulva Tümörleri
Tehlikeli Hastalıklar teminatından yararlanma hakkı kazanılabilmesi için tehlikeli hastalığın sigortanın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün Muafiyet Süresi vardır.
Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için sigortalının 30 günlük bekleme süresi bulunmaktadır.

Kadına Değer sigortası ile bu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz:

Psikolojik Danışmanlık,
Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı,
Mamografi İndirimli Kurumlar Bilgi Servisi,
Telefonla 7/24 Yeni Doğan Bakım Bilgi

Teminatlar

3 adet farklı teminat paketi bulunmaktadır. Paket teminat tutarları Tehlikeli Hastalık teminat tutarına ve ödenen aylık prime göre değişkenlik göstermektedir.

Teminatların Kapsamı

Vefat, Tehlikeli Hastalıklar ve Hastalık sonucu Tam ve Daimi Maluliyet (sakatlık) durumlarından birinin oluşması halinde sigortalının sigorta başlangıcında belirlemiş olduğu limitler dahilinde tek seferde sigortalıya veya kanuni varislerine ödeme yapılır.

 

Paket 1:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 15.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

Paket 2:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 30.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

Paket 3:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 60.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL teminat ödemesi yapılır.

Yorumlar
Kalan Karakter 800