Harry Potter Oyuncuları Hogwarts'a Geri Dönüyor!

Harry Potter serisinin orijinal kadrosu, ilk filmin vizyona girmesinden 20 yıl sonra yeniden bir araya gelecek.

Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın yıldızları Daniel Radcliffe ve Emma Watson, HBO Max özel bölümünde sihrin nerede başladığını tartışıyorlar.

Harry Potter serisinin orijinal kadrosu, ilk filmin vizyona girmesinden 20 yıl sonra yeniden bir araya gelecek.

Hogwarts'a Dönüş isimli HBO Max özel programının 1 Ocak 2022’de yayınlanacağı duyuruldu.

Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, ilgili filmlerden söz etmek ve eserlerini derinlemesine keşfetmek için Amerikalı film yapımcısı Chris Columbus'la buluşacak.

HBO Max yayınlanacak özel bölümün, hayranları "tüm zamanların en sevilen film serilerinden birinin vasıtasıyla büyülü bir birinci şahıs yolculuğuna" davet edeceğini söyledi.

Program, ilk film Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın 16 Kasım 2001'de ABD'de gösterime girmesinden tam 20 yıl sonra duyuruldu.

52 saniyelik fragman ise serinin dünyaca ünlü birkaç filminden kesintiler içeriyor ve “efsanevi kadronun” “sihrin başladığı yere” döneceğine dair söz veriyor. 

Ayrıca, bu üçlüye Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton ve Tom Felton da katılacak.

Fragmanın tanıtımını yapan ve filmde sarı saçlı kötü adam Draco Malfoy'u oynayan Felton, hayranları bu özel tarihi kaydetmeleri konusunda Twitter’dan uyardı:

"Yuvaya dönüş böyle bir şey mi?"

 "Takvimlerinizi yeni yılda hbomax x üzerinden yayın yapacak olan ReturnToHogwarts için işaretleyin."

Dizide talihsiz Neville Longbottom rolüyle tanınan Matt Lewis ise postunda, "Bu Yılbaşı’nda... ekibi yeniden kuruyoruz" dedi.

Baş yapımcı Casey Patterson da şunları söyledi:

"Hepsi 20 yıl önce başladıkları orijinal Hogwarts setlerine geri dönen bu inanılmaz oyuncu kadrosu ile havada sihir var.”

“Hayranlarını bu inanılmaz filmlerin yapımı vasıtasıyla çok özel ve kişisel bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanırken bunun heyecanı açıkça hissediliyor."

Yine Radcliffe’in ilk filmden bu yana 20. yılını kutlarken bir BBC belgeselinde filme dair mutluluğunu ifade ederken sarf ettiği sözlere geliyoruz…

Burada Radcliffe, birçok insanın Harry Potter filmlerini “akşamdan kalma”yken izlemesinden duyduğu sevinci anlatıyor.

32 yaşındaki oyuncu şunları ekliyor:

“Çoğu insanın hayatına dokunan bunu zaman dilimi insanlar bunu keşfettikleri zaman, onların çocukluğunda inanılmaz derecede önemli bir yere sahip olmak anlamına geliyor ve bu kitle hala bu konuda çok koruyucu hissediyor.”

"Harry Potter filmleri için bizim asla hayal bile etmediğimiz ama birkaç arkadaşımın bana söylediği en sevdiğim akıbetlerden biri; filmlerin, insanlar akşamdan kalma olduklarında ve kendileri hakkında gerçekten berbat hissettiklerinde harika geldikleridir.’’

“Sadece arka arkaya izleyecekleri birkaç film onları sıcak konfor alanlarına götürüyor.” 

"Bu benim için çok güzel. Bu, bir filmin gerçek dünyada birinin hayatında sahip olabileceği esas etkidir. Bence bu harika."

Ali Plumb ile Filmler'in bir parçası olan belgeselde Radcliffe’in, Potter evrenini Eddie Redmayne'in oynadığı Fantastik Canavarlar film serisini de içerecek şekilde genişleten yazar JK Rowling'e saygı duruşunda bulunduğu da görülüyor.

Peki ünlü Harry potter serisinden elde edilen gişe hasılatını görmeye ne dersiniz?

Devir Tasarruf Devri!Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store