Frida Kahlo'nun Otoportresi Ne Kadara Satıldı?

Meksikalı ressam Frida Kahlo’nun "Diego y Yo" (Diego ve Ben) adlı eseri, Sotheby's Müzayede Evi'nde ne kadara satıldı? İşte detaylar:

BBC’nin haberine göre; 20. yüzyılın en önemli ressamlarından Frida Kahlo'nun otoportresi New York'taki açık artırmada 34,9 milyon dolara satılarak rekor kırdı.

Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun Sotheby's Müzayede Evi'nde satılan "Diego y Yo" (Diego ve Ben) adlı eseri, sanatçının son otoportrelerinden biriydi.

Bunun Latin Amerika'dan bir sanat eserine ödenen en yüksek fiyat olduğu açıklandı. Daha önceki rekor, Frida'nın uzun yıllar boyunca fırtınalı bir ilişki yaşadığı eşi Diego Rivera'nın 2018'de 9 milyar 760 milyon dolara satılan eseriydi. Eserde gözü yaşlı Frida Kahlo'nun alnına eşi Diego Rivera resmedilmiş.

Başarının Sırrı Tutkulu Olmaktan mı Geçiyor? Hayalleri için durmadan çaba sarf eden binlerce insanı hayal edin. Çoğu başaramaz. “Yeterince tutkulu değillerdi!” dersiniz. Peki bu tutku dediğimiz şey ne? Başarının sırrı gerçekten de tutkulu olmaktan mı geçiyor?

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store