Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartına aidat ücreti ödemek istemiyorum diyenler için sundukları avantaj ve kampanyalarla öne çıkan bazı aidatsız kredi kartlarını listeledik.
Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun çıkardığı yasaya göre, bankaların aidatsız kredi kartı sunmaları gerekiyor. Eğer siz de aidatsız bir kredi kartı arayışı içindeyseniz, bu seçeneklere göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Bonus Flexi kartın en dikkat çeken özelliği, yapılan harcamayı bir sonraki aya erteleyebilme imkanı tanıması. Ayrıca harcamalara bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatı sunuyor.

Akbank / Axess Free

Free Cart ile alışverişlerinizde chip para kazanabiliyor, taksitli alışveriş yapabildiğiniz gibi, peşin alışverişler sonrasında taksit ve erteleme isteğinde bulunabiliyorsunuz. Nakit ihtiyaçlarınız için Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para kullanabiliyorsunuz. Free Cart’ın ilgi çeken uygulaması ise Free Bütçe. Bu uygulama, harcamalarınızı takip etmenize yardımcı oluyor. Mesela, belirlediğiniz limite ulaştığınızda size uyarı mesajı gönderebiliyor.

İş Bankası Maximum Kart

Maximum üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde  MaxiPuan kazanabiliyor, tek ödemeleri işlemleri isterseniz taksitlendirebiliyor ve ödemelerini ertelebiliyorsunuz. Maximum Kart’ın bir diğer özelliği de bankamatiklerden vadesiz hesaplara ulaşabiliyor ve bireysel bankacılık işlemleri yapabiliyor olmanız.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

World Eko ile World Üye İşyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Biriken  worlpuanlar ile istenirse Turkcell TL/dakika alınabilir istenirse de yer işyerlerinden alışveriş yapılabilir.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Kredi Kartıı, aidat almadığı gibi bu parayı size ödeyebileceğini söylüyor. Enpara.com Kredi Kartı’nızı düzenli olarak kullanmanız durumunda yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı alacağınızı söylüyor. Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamıyorsunuz.

TEB Sade Kart

TEB Sade Kart’ın sadece peşin ödeme yapma özelliği bulunuyor. 100 TL ve üzeri peşin harcamanızı dilerseniz faizi karşılığında 3-6-9-12 taksitle ödeyebiliyor yada 30-60-90 gün öteleyebiliyorsunuz. Dikkat çeken özelliği ise, TEB Sade Kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız, hafta sonu yapacağınız sinema ve tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanıyorsunuz. Ancak, bir ekstre döneminde kazanabileceğiniz en fazla indirim tutarı 50 TL.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol