İçinizdeki Yetenek Kodlarının Kilidini Açın

Sezgilerini dinleyen ve iyi hissettiren şeyleri takip eden kadın işletme sahipleri, güçlerini tam şekilde kullanır.

Sezgilerini dinleyen ve iyi hissettiren şeyleri takip eden kadın işletme sahipleri, güçlerini tam şekilde kullanır. Baktığınız her yerde, hayalinizi gerçekleştirmeniz için sizi desteklemek üzere tasarlanmış bir strateji vardır. Sadece bilgiyi bulabilmek için bir işi nasıl başlatacağınız, yöneteceğiniz ve büyüteceğiniz konusunda hızlı bir Google araması yapmanız yeterli olacaktır.

Az Her Şeydir

İş hayatında bize hep "acele" zihniyeti öğretildi. Yeterince sıkı çalışırsak başarılı olacağımız söylendi. Bunlar söz konusu olduğunda bunun bir parçası olarak stresli ve tükenmiş hissetmek çok normal. İşletmelerin yaklaşık yüzde 56'sı beşinci yıla ulaşıyor ve başarı kaynaklarına göre kadınlar için bu çok daha az.

 

Neden? Çünkü birçok kadın tükenmişlik yaşıyor.

Uluslararası Çok Satan Yazar, Spiritüel Öğretmen ve Wild Business'ın Sahibi Sigourney Belle, binlerce kadının işlerini büyütmek ve başarılı olmak için fedakarlık yapmaları ve mücadele etmeleri gerektiği inancından kurtulmalarına yardımcı oldu.

Sigourney, kadınlara sezgilerini ve iş dünyasında ortaya çıkmaları için gereken sonsuz enerjinin ilahi olanla bağlantısını göstermeye adanmıştır.

‘’Gerçek şu ki, müşterileri çekmek için enerjinizin de net olması gerekiyor. Tükendiğinizde yalnızca aynı tükenme zihniyetine sahip müşterileri veya iş ortaklarını çekeceksiniz” diyor Sigourney.

 

Gerçekten yardımcı olan şey daha az şey yapmak.

Durun ve nefes almak için zaman ayırın. Dinlenmek için ne kadar çok alan yaratabilirseniz, o kadar çok bolluk çekmeye başlayacaksınız.

 

Sihire İnanın

Mesele şu ki, kadınların enerjisinin nasıl düşürüldüğünü ve iş dünyasından büyük ölçüde kenara atıldığını görmek için tarihe bakmanız yeterli. 

Kadınlar olarak bize bir kutuya sığmamız ve önümüze konan kuralları takip etmemiz söylenir. Ne yazık ki, bu ideolojilerin çoğu, kadınların kendilerini özgürce ifade etmelerine izin vermiyor.

 

Bize sessiz olmamız, herkesin yaptığını yapmamız ve buna uymamız öğretiliyor.  Sezginizi dinlemeyi öğrenebilir ve neyin iyi hissettirdiğini takip edebilir ve gücünüzü tam olarak kullanacağınız yeri bulabilirsiniz.

 

İçinizdeki Yetenek Kodlarını Uyandırın

Bir işletme sahibiyseniz ve herkesle aynı oyunu oynuyorsanız, küçük oynuyorsunuzdur. Her yerde, herkesin aynı şeyi yaptığını göreceksiniz. Herkes aynı formülü takip ediyor veya aynı stratejiyi kullanıyor. Bu nedenle işe yarıyor, değil mi?

Sorun şu: Kim olduğunuzun cevabına erişemiyorsanız, işinizi büyütmek zor olur.

Doğuştan gelen özünüzü kucaklamak ve kendiniz olmak için buradasınız. Başka bir kişinin versiyonu olmak için burada değilsiniz. Öyleyse, biri ya da olmadığınız bir şey olmaya çalışmak için zamanınızı, enerjinizi ve çabanızı boşa harcamamaya karar verin ve buna son verin.

Hepiniz olabildiğiniz ve bu alandan tam olarak çalışabildiğiniz anda, büyüklüğünüze adım atacaksınız. Şu anda oynadığınız oyundan daha büyük bir şeye çağrıldığınızı unutmayın. Kararlı olun ve küçük oynamayı bırakın.

 

Kaynak: https://www.entrepreneur.com/article/360590

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store